Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáj a lába, sántít, mit...

Fáj a lába, sántít, mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Kutyusom egyik pillanatról a másikra egyik hátsó lábára sántított.Nagytestű kutya, de nem szokott ugrálni, 3 éves. Kicsit be van dagadva neki, nem tudom mi lehet, hogy el fog e múlni, de nem tudom orvoshoz vinni mert nincs pénzem. Mit javasoltok?
2009. ápr. 16. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Akkor most itt mit vársz? Adakozzunk a kutyádnak? Vagy Neked?

2009. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Édesanyádat várom, nagy nagy szeretettel :)
2010. márc. 9. 08:56
 13/13 anonim válasza:
Igaz, hogy jóval arrébb vagyunk, már mint a feltett kérdés, de abban szerintem mindenki egyet is érthet, hogy egy állatorvos a gazdiról lehúzza még az utolsó falatot is. Nekem olyan volt az egyik kan kutyámmal, hogy megnézte a fülét, mert váladékozott, egy egyszerű fertőzés volt. Elaltatta, hogy megnézze, adott rá kenőcsöt és gyógyszert és így fizettem 38000 forintot. Nem csodálom, hogy te nem tudtad kifizetni. A másik kutyám pedig felhasította a szájpadlását, annyi volt, hogy szintén elszunnyasztotta a kutyát, összevarrta, hazaküldte és 46500 forintot fizettem a minimálbéremből. Amerikába alapdolog a kutya orvosi kezeltetése és nem is kerül sokba, de Magyarországon az állatorvosok nagy ívben lesz*rják a kutyát csak fizessen a paraszt.
2012. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!