Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Corso gazdik, szeretnék pár...

Corso gazdik, szeretnék pár információt megtudni erről a fajtáról? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, lassan kertes házba költözünk és végre beszerezhetünk egy corso-t ami a párom nagy kedvence. Arra lennék kíváncsi, honnan vettétek a kutyátokat, lehet akár külföldi, de közeli ország is! Olyan corsot szeretnénk akinek jó idegrendszere van, mert van kisgyermek is a családban, egészségeses, nem szeretnénk kiállításra vinni, de egy jó kennelből származzon. Még az is érdekelne, hogy mivel etetitek. És ha van kedvetek linkelhetnétek róla képet is. Előre is köszönöm a választ!
2011. aug. 23. 12:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és ha nem titok, az is érdekelne mennyiért vettétek! :)
2011. aug. 23. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az enyém már 7 éves, úgyhogy sokra nem mész azzal, hogy 80ezerért vettem.

Acanát kap, kölyök- és fiatal korában GF 600 nevű ízületvédőt.

Akit ajánlok: Timoniere kennel

Első kutyád lenne? A cc nem egy egszerű kutya.

2011. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Igen, tudom, elolvastam a corsokról szóló könyvet. Nem az első kutyám lenne, a panelba volt boxerünk, de akkor még nagyon fiatal voltam, aztán lett egy dobermann-om, de ő sajnos 6 évesen elment. :( Sokkal nehezebb lehet egy corsoval, mint egy dobival???
2011. aug. 23. 15:57
 4/5 anonim válasza:
a dobik nagyon energikusak...:D a CC némileg visszafogottabb, de azért elég nagy kihívás. hatalmasra megnő, tehát a tartása se lesz olcsó.:P különben nagyon tudja szeretni a gazdiját és kiváló házőrző, de erős kezű gazdit igényel, aki rendszeresen foglalkozik vele és segít levezetni az energiákat. ha az udvarotok nem elég nagy, akkor pedig rendszeresen vigyétek sétálni, mert elég nagy a helyigénye.
2011. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
?!
2017. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!