Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám őket lebeszélni?

Hogy tudnám őket lebeszélni?

Figyelt kérdés
Van egy törzskönyves kutyám. Szüleim minden áron be akarják fedeztetni egy szukával. Nem értik, bármit is mondok nekik.. Hogyan tudnám lebeszélni őket??
2011. aug. 23. 17:32
1 2
 11/20 anonim válasza:
0%
csak érdeklődnék.. neked miért van ellenedre h fedezzen a kutyád?
2011. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
ez am igaz? miért van ellenedre hogy fedezzen?? -.-""
2011. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
87%-os. pár kérdezőnek van esze is;)
2011. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi probléma azzal ha fedeztetni akarják? Ha jól olvastam ugye kan?

Kufircol egy jót anyudék is vissza kapnak egy kicsit abból a pénzből, amit anno ráköltöttek

2011. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
"71%-os" ezt mire érted? miért baj h megkérdeztem.... amint látom mást is érdekel miért baj..? ne aggódj az én agyam miatt teljesen rendben van!
2011. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ennyi idióta embert. :(


Szerintem is legjobb lenne, ha el tudnád intézni, hogy ivartalanítva legyen.

Meg mutasd meg nekik ezt az oldalt és kérdezd meg tőlük, hogy jó szívvel gyarapítanák-e a szerencsétlen sorsú kutyák számát.

[link]


[link]

2011. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
sok hülye pénzsóvár..gyereket is a segély miatt szültök?
2011. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nincs mese, neked kell akkor gyűjteni ivartalanításra. De én biztos nem hagynám, hogy az én kutyám felett rendelkezzenek, főleg úgy, hogy nem teljesen korrekt, ha csak úgy elviszik, felcsináltatják a szuka kutyát, aztán meg a kiskutyákkal meg csak lesz valami... Én a kan kutya gazdájaként éreznék egy kis felelősséget, bár ezt most nem ellened írom :)


Szóval ne hagyd magad a szüleiddel szemben, igen is, állj ki az igazadért. Ha meg azzal jönnek, hogy ők etetik, stb, mondd meg, hogy a kutya megvételekor nem volt szó arra, hogy a rá költött pénzt majd vissza akarják szerezni!


Sok Sikert! :)

2011. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hogy miért? Kösz, inkább ráhagyom a TENYÉSZTŐKRE, akik tudják is, hogy mit csinálnak... Ja, nem kérnénk pénzt a fedezésért, mert jó barátságban vagyunk a családdal. De majd próbálom elhárítani. Azért köszi.
2011. aug. 24. 05:33
 20/20 Catz ***** válasza:

Böngeszd at a szerzödest, amit a tenyestövel kötöttetek. Ha kikötes van, hogy nem tenyeszthetö ,emrt hobbykutyanak vettetek, akkor szolhatsz a tenyesztönek is, aki akar birosagra is viheti az ügyet.


Ezt mondd el a szüleidnek :)

2011. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!