Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vagyok a falkavezér, de...

Én vagyok a falkavezér, de mégsem?

Figyelt kérdés

A kutyám kb 7-8 hónapos.

Nagyon engedelmes,szerintem abszolút elfogadott engem falkavezérnek, nem eszik,míg nem engedem, nem megy ki a kapun, nem ugrál, előreenged, első szóra visszajön.

Egy dolog van,ami nem megy. Ha egy cica,vagy valami szalad előtte,nekiáll kergetni,és olyankor süket. Képtelenség visszahívni, de csak a kertben.

Miért lehet ez?


2011. aug. 26. 07:45
 1/8 anonim válasza:
62%
nézd a NationalGeographic-on a csodálatos kutyadokit
2011. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
igaza van az előttem szólónak
2011. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

A kutya és a macska ellenségek, jó h megkergeti az én kutyám is valahol látt egy macskát megáll egy helybe és nézzi (kimered:) aztán támad, és én se tom vissza hívni amikor kergeti!!!


Nálad is ilyen nem tod vissza hívni amikor kergeti a macskát, szerintem mindenkinél ez van!

2011. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kutyakaki Đ azért nem mindenkinél. Nekem több kutyám van mindegyiket visszatudom hívni ha macska üldözésre van kedvük. Ja még mielőtt megkezdenék az akciót ki kell őket zökkenteni! Erre csak pár (nagyjából 1-2) másodperced van! Amikor megfeszül a lábaddal érintsd meg egy kicsit. (ne nagyon erősen csak annyira hogy ki kizökkenjen az állapotából. És nézzétek a csodálatos kutya dokit is. (az sokat fog segíteni)
2011. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a kizökkentésben az is jó módszer ha a pórázzal egy kicsit félre húzod.
2011. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 compactegon ***** válasza:
100%
ha bármi probléma merül fel, előtte van 1-2 másodperced cselekedni, mint előttem is írták. én sem tudom kezelni, ha nagyon beizgult, ezt sajna cask megelőzéssel lehet elkerülni.
2011. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

08:25

Én ezt írtam:

Szerintem mindenkinél ez van!

Szerintem, és nem tudom nem úgyan az!

2011. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,olyankor még megy nekem is, mielőtt belendülne. Nézem Cesar műsorát, azt alkalmazom a kutyáimnál,soha nem is volt gond. Az a baj,amikor mondjuk bent vagyok,ő meg nekiindul, akkor nem tudok mit csinálni,mert ahhoz,hogy akkor büntessem,utol kéne érni, de az esélytelen,ha meg abbahagyja,akkor nem büntethetem.

Nem bántja ő a cicát, csak képes 30 percig körbe kergetni az udvaron.

2011. aug. 26. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!