Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szaporító?

Szerintetek szaporító?

Figyelt kérdés

Szerintem az! [link] 1. ilyen olcsón nem lehet ilyen kutyát venni.

2. Nincs törzskönyv.

3. fekete szín nincs ebből a fajtából a a testvérein is látszik hogy keverék!

4. Még előrébb találtam ugyan ez a hirdetés 6 hetesen akarta őket odaadni!


Nektek mi a véleményetek?


2011. aug. 26. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

nem tudsz ellene mit tenni, ha nem tetszik ne nézegess ilyen hirdetéseket. normális tenyésztőnek saját honlapja van.

Egyébként mi értelme, hogy egyesek folyton belinkelgetnek ilyen hirdetéseket, a válaszolók pedig megbeszélik ugyan azt, hogy ne ilyen helyről vegyél kutyát, meg ez tutira szaporító, stb stb. -.-"

2011. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Ez nem keverék.(szerintem)

Mért nem lehet spánielt ilyen olcsón eladni?

Akinek kell a pénz az eladja, és nem szaporító!

2011. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Valószinűleg az...

Ilyen hirdetések között elég sok ilyet látni.. Én is nézegettem a múltkor és láttam, hogy husky kiskutyálat hirdettek, azt hiszem 50 000-ért. Annyi volt az egészbe a baj, hogy a kicsik nem igazán hasonlitottak a husky-ra, vagyis hát a szinük olyan volt, de a többi...:S:S

2011. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek igaza van!

[link]

Itt van ez itt nézd!

2011. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
kedves előző, te valahol nagyon el vagy tévedve... látszik a neveden hogy mekkora észlény vagy -.-"
2011. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem lehet eladni ilyen olcsón mert ellehet! De mivel ez a fajta már eléggé beteges a sok szaporító miatt ezért én legalábbis csak törzskönyvesen vennék ilyen fajtát más spániellel már más a helyzet! De szerintem meg azért keverék mert az egyik testvérük tiszta fekete egy fehér foltal a mellkasán és az nem megengedett szín! A többi kiskutyának meg túl hosszú a feje mikor ez egy rövis orrú fajta és nagyon hosszúak a fülei! [link]


[link]

2011. aug. 26. 11:22
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
na és? neked jobb lesz attól, ha kiderül hogy keverék vagy nem? nem tök mindegy?
2011. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

"kedves előző, te valahol nagyon el vagy tévedve... látszik a neveden hogy mekkora észlény vagy -.-"


Nekem legalább van nevem, és nem vok eltévedve!

Mert azt nem is ide akartam írni, hanem máshová!

2011. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy szaporító.Nem az olcsó ár miatt.Nem ad papírt a kutyákhoz.Hamar,már 6 hetes korukban meg akar szabadulni tőlük,ne kelljen tovább etetni,az pénzbe kerül.
2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább beltenyészetnek látszanak, mint keveréknek. Sőt annak nem is.

Beltenyészet lehet, az anyuk és apjuk tesók lehetek.

Ennyit a fajtatiszta kutyákról.

Amúgy a keverék (nem a korcs) kutyák ~99% okosabbak mint a szüleik fajtársai. A sznob elmúlt ötven évbe már nem, de előtt a munkakutyák jelentős része meghatározott keverék kutya volt. ~200 éve meg nem is igazán volt még fajtatiszta kutya. SŐT!!!!

2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!