Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (tovább lent)

Mit tegyek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

A kutyám lehet, hogy még agresszívebb?

Javasolták, hogy vegyek neki egy textl szájkosarat és én vettem. Mikor meg akarták simogatni eddig befogtam a száját és tűrte. A tegnap meg akarták simogatni és rátámadt szerencsére nem lett semmi baja. A szájkosártól van?

A kutya életkora 4 év az enyém pedig 12.


2011. aug. 26. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mondom 12 évesen ne tarts kutyát nincs jol szocializálva meghaprap titeket is gratulálok
2011. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben a textil kosár állatkínzás. A lihegés létfontosságú, főleg ebben a melegben. Ha pedig ki tudja nyitni a száját, akkor harapni is tud, tehát felesleges úgy rajta.

Milyen fajta a kutyád?

Egyáltalán nem kötelező elviselnie,hogy boldog-boldogtalan simogassa. Viszont az elvárható tőle, hogy közömbös legyen az idegenekkel.

2011. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogyan agresszív?? Ugat, morog vagy csak csipked, odakap?? Támad is?? Ha morog az annyit tesz fél egy kicsit, kutyanyelven kb annyi, hogy tűnjön el az a valami amitől fél vagy megijedt. Ha ugat és csóválja a farkát, az nem vészes. Ha csak odakap az szintén félelemből teszi. De ha támad is és csipked is akkor baj van. Viszont az jó módszer amit leírtak előttem, kutyáknál a sorrend: szaglás, hallás és látás. Azaz nem simogatással kell kezdeni az ismerkedést:)). De az agresszió arra is utal nem tekint téged falkavezérnek. Az sajna nem jelent semmit, hogy otthon jól viselkedik és nem agresszív.
2011. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!