Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám jobb első lábán a...

Kutyám jobb első lábán a hajlatban a bőre megvastagodott és befekedtedett, középen meg kis véres seb van. Mi lehet:?

Figyelt kérdés
a kutya idős, korát nem tudom, mert 2 éve találtam és már akkor öreg volt, kb 10-12 éves.Mintha az öreg boxeremnél is lett volna ilyesmi de már nem emlékszem. Őszintén ha nincs baj, nem hivnék dokit, mert most nem futja rá csak ha muszáj. Ugyhogy tapasztalatokat várok. Belentem neki Jóddal ideiglenesen.
2011. aug. 26. 15:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
betonon mondjuk sokat fekszik, mert betonozott az udvar és msot is azon hüsől. de ez elől van neki nem benn hátul a hajlatnál, egy picit lejjebb
2011. aug. 26. 16:02
 12/13 anonim válasza:
100%
a betadin embereknek lett kitalálva, nem lehet tudni hogy milyen következményei lehetnek ha a kutyádat kenegeted vele. én nem tenném. Egy kis odafigyeléssel megelőzhetőek az ilyen problémák
2011. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. hidd el oda van figyelve a kutyámra. nagyon is. az történt , hogy megszurta magát egy rózsatövissel, volt nála doki és ő mondta. már majdnem teljesen elmúlt a helye.
2011. szept. 15. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!