Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köteles vagyok vissza venni...

Köteles vagyok vissza venni az el cserélt kutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár nappal ezelőtt írtam hogy van egy mopsz kutyám. és hogy nem tudom biztosra hogy hány éves. A lényeg az hogy a kutyust 3 nappal ezelőtt cseréltem. Én egy Yorkshiret adtam. Ma felhívott a csávó( akivel cseréltem) hogy beteg a kutya és hogy az állatorvos szerint nem fog megmaradni, mert hogy parvos. De a kutya le volt oltva, oltó könyvel adtam oda neki, amikor elvite a kutyusnak nem volt semmi baja. Ő mégis azt mondta hogy amióta elvitte a kutya nem csinál semmit csak hány és habzik a szája. A lényeg hogy vissza akarja cserélni, ráadásul fenyegetőzik hogy nagyon megütöm a bokám. a kérdésem az hogy hány napig vagyok köteles vissza cserélni a kutyát? És ha beteg, az állatorvos mért nem kezeli és mért csak vért vett tőle? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 26. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szaporítók harca!

Nincs szerződés, nem kötelez semmire.

2011. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. A kutya akit elcseréltél a saját kutyád volt? Nálad nevelkedett? Vagy mióta van nálad? Mert a tüneteket észre kellett volna venni.
2011. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Menj el hozzá és nézd meg a kutyát, hogy tényleg azt csinálja! Amúgy nem lehet egyik napról a másikra betegnek lenni! Meg be volt oltva! Csak rájött, hogy ő jobban szereti a mops-ot és vissza akarja kapni...
2011. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
mit cserebeléled szegény kutyádat..
2011. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok szaporító.

Én vettem a Yorkshiret, csak nekem túl macerás kutya és nincs rá annyi időm. Ezért elcseréltem a mopszra.

A Yorkshire kb 10-12hete van nálam és semmi baja nem volt amikor a cserét megejtettük.és ahogy leírtam teljesen egészségesen adtam oda.

2011. aug. 26. 17:57
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Hogy tudják egyesek "cserélgetni"az állataikat,mint valami kártyanaptárt???
2011. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A parvo lappangási ideje 2-4 nap ha igazoltan parvo és 4 napon belül jelentkezett akkor szinte 100%, hogy nálad kapta el.
2011. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:09


Nem oktatás kértem hanem segítséget.

Magamtól is rájöttem hogy hülyeséget csináltam, és ép elég lelkiismeret furdalásom van. nem kell még magának is rátenni.

2011. aug. 26. 18:21
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyeneket végleg el kéne tiltani az állattartástól.

A mopsz miért kevésbé "macerás",mint a másik?Vagy az van az IQ-nuku kis barátnőknek?

Drukkolok,hogy jól összeverjen az,akivel kutyát cseréltél.

Annyi eszed ugye nincs,hogy csóró yorki esetleg rossz helyre került,és stresszel?Érdekelt egyáltalán,hogy fognak bánni vele?Személyesen vitted el?

kutyán rohadtul nem segít,hogy a "lelkiismereted"furdal,az attól ugyanúgy szenved az új helyén.

A vérvétel biztosan megtörtént,papírt láttál róla?

Ha van benned még valami kis tisztesség,visszaveszed szegény kutyát,és jó gazdit keresel neki.Ingyen.

Persze a mopszot se adod vissza.

2011. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért akarok tisztába lenni vele, mert igen is érdekel és vissza akarom kapni a kutyám és nem fogom eladni senkinek se. és nem fog engem se ki se leütni mert z a csávó egy csaló és hogy miért?? mert ha minden infóm stimel akkor lopta a mopszot de ez már részlet kérdés.
2011. aug. 26. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!