Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köteles vagyok vissza venni...

Köteles vagyok vissza venni az el cserélt kutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár nappal ezelőtt írtam hogy van egy mopsz kutyám. és hogy nem tudom biztosra hogy hány éves. A lényeg az hogy a kutyust 3 nappal ezelőtt cseréltem. Én egy Yorkshiret adtam. Ma felhívott a csávó( akivel cseréltem) hogy beteg a kutya és hogy az állatorvos szerint nem fog megmaradni, mert hogy parvos. De a kutya le volt oltva, oltó könyvel adtam oda neki, amikor elvite a kutyusnak nem volt semmi baja. Ő mégis azt mondta hogy amióta elvitte a kutya nem csinál semmit csak hány és habzik a szája. A lényeg hogy vissza akarja cserélni, ráadásul fenyegetőzik hogy nagyon megütöm a bokám. a kérdésem az hogy hány napig vagyok köteles vissza cserélni a kutyát? És ha beteg, az állatorvos mért nem kezeli és mért csak vért vett tőle? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 26. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Van valami papír arról a csereberéről?

Chip van-e a kutyában?

Amúgy megérdemled. Vagy vissza csinálod az egészet, vagy valószínűleg a pasi kissé meg fog sdjusztálni.

2011. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

hányszor volt oltva és hány hetesen? mennyi idős a kutya? 8 hetes vagy már 1-2 éves vagy öregebb? ha már idősebb és volt oltva akkor kicsi az esélye hogy tényleg parvo. igazolni csak vérteszttel lehet, bár nem tudom hogy mert oltott kutyában ugyanugy benne van az oltóanyag mint betegben, hiszen az oltással is vírust viszel be csak gyengét vagy halottat.

ha nem volt a kutyában chip akkor is büntethetnek, mert 2010 július óta minden tulajdonost váltó kutyának az új tulajdonoshoz kerülése előtt rendelkezni kell mikrochippel

2011. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 panettone ***** válasza:
100%

Kérdés: "Köteles vagyok vissza venni"

A kérdező kommentje: "vissza akarom kapni a kutyám"


csak nekem ellentmondásos ez?


Nagy ívben lesz.nám mit mond az illető! Fejvesztve rohannék hogy helyre hozzam amit elcsesztem, nevezetesen hogy kiadtam a kezeim közül a kutyám....hülye vagyok SOHA NEM CSERÉLNÉM EL A KUTYÁM.


Amúgy meg ha a yorki parvós akkor készülj hogy az oltási könyv nélkül kapott mopszod...valszeg oltatlan mopszod is parvós lesz ugyanis azt rohadt nehéz kiírtani a környezetéből így az állás döntetlen. De kár hogy nem lehet kobzást elrendelno nulla adatok alapján.

2011. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtad,hogy a mopsz lopott,máris bűnrészes vagy.
2011. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Már a választott neved is sokat elmond :)

Ha jól emlékszem,Anettka volt az a csöcsmutogató,primitív műceleb.Hála Istennek pár éve nem lehet már látni a néphülyítőben.

2011. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
úristen egy kérdésben két hülye állattartó. titeket mér nem cserélgetett anyátok? lehet jobban jártak volna..:S hogy lehet egy kutyát elcserélni. ember, ő egy élőlény. nem egy mobil
2011. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
istenem. ekkora idiótát:D
2011. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!