Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotweiler vagy Boxer? Igaz...

Rotweiler vagy Boxer? Igaz amitt itt van?

Figyelt kérdés

Igaz amit ebben mondanak a Rotiról? http://www.youtube.com/watch?v=79cew_PYTTU


Boxer http://www.youtube.com/watch?v=59ZjA7TSNaQ ( bocsi de azt csak angolul találtam meg!)


Akinek van tapasztalata az még mivel egészítené ki?

Még lenne egy kérdésem.


Hogy jön ki a baromfival ha kiskorától hozzájuk van szoktatva? Mert a szomszédunknak is van Rotija de az csak macskát tart melette.

Ja és mi egy szukát szeretnénk és az bántaná a másik 2 kan kutyának? ( Mind a 2 fajtával kapcsolatban ez a kérdésem)


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 27. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden fajtának van egy általános leírása. De ez nem azt jelenti, hogy minden egyedre ezek teljesen ráillenek. Nagyban számít a szülők, a vérvonal és almon belül is változó a kutyák személyisége.

Háziállatok tűrése is sokban függ a neveléstől. Amelyik makacsabb, azt nehezebb erre nevelni.

A két kannál max annyi lehet a gond, ha a szuka tüzelni fog.

2011. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az nem gond mert ivartalaníttatni fogjuk a szukát! Amúgy tudom hogy a mit itt el mondonank az nem biztos hogy így is van mivel minden kutya egy külön egyéniség!


Ja és szerintetek melyik legyen?


Van egy nagy kertünk.

Minden nap visszük őket sétálin úgy 1 óra hosszára ott szabadon szaladgálhatnak a mezőn.

Napnta fél óra labdázás. Minden héten vagy legalább 1 hónapba 1x úszás.

Van baromfink és tartunk még 2 kutyát.

Van egy 13 éves gyerek a családban.

leginkább házörzés céljából kéne.

2011. aug. 27. 13:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és a választ köszi!
2011. aug. 27. 13:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és 1 héten egyszer Agility.
2011. aug. 27. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem rotim volt,én azt ajánlom.A videót sajnos nem tölti be,úgyhogy azt nem tudtam megnézni.
2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nekem bejön a videó.

2011. aug. 27. 14:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy még a Tibeti Masztiff http://www.youtube.com/watch?v=BX0lvB3i9z4&feature=relmfu ( sajnos ezt is csak angoll találtam meg!)
2011. aug. 27. 14:25
 8/9 anonim válasza:
ha kiváló házőrzőt akarsz akkor egyértelműen a roti a jobb, a tibetinél meg vedd azt is figyelembe hogy hány kennel közül válogathasz pl. a rotihoz képest...
2011. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!