Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotweiler VS Boxer? Melyik...

Rotweiler VS Boxer? Melyik felelne meg jobban az igényimnek?

Figyelt kérdés

1. Jól kijöjjön a gyerekekkel

2.jól kijöjjön más háziálatokkal

3. el legyen más kutyákkal mivel már van 2 kan (kistestű)

4.jó Őrző-védő kutya legyen

5.lehessen vele sportolni sétálni


(ezek egy szukára értendők vagyis majd egy szukát hoznánk)

Aí válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 31. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a boxert választanám.
2011. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én egyik fajtáért sem rajongok, de a kettő közül szinte mindegy...:)

úgy tudom, a boxer egy bújós kiscica a gazdáival szemben.

rotiról meg köztudott, hogy csak drágán, tenyésztőtől érdemes venni, mert sok köztük az ideggyenge szaporított.

de ha normális kutyát fogtok ki, ő is bújik:)


viszont nem így készen kapsz egy kutyát, nyilván Te is tudod, ahhoz, hogy ne egyen tyúkot meg ne kapja meg a gyereket, ha az húzza a farkát a Te nevelésedre van szükség...


én gyerekkoromban a közép-ázsiaink hátán vitethettem magam, soha rám sem mordult, de el is magyarázták a szüleim mit szabad és mit nem...



ha szukát hoztok, a 2 kan valószínűleg alapból el fogja fogadni, nem hiszem, hogy ezzel majd baj lenne - bármelyik fajtát választjátok...



egy dolog:

ha hozzátok a házhoz, vagy a szobában ismertessétek össze a többi állattal, vagy a kerten kívül, messze a háztól.

(legideálisabb a kutyákkal messzire ismerkedtetni és együtt jönni vissza, cicákkal meg egyebekkel meg a szobában.)

2011. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm. A nevelés nem lenne gond már volt Kaukázusim is szintén gyerekek melett és soha semmi gond nem volt. Nekem mondjuk a Boxer egy kicsivel jobban tetszik de amúgy sok rosszat halottam róla hogy nagyon beteges meg ilyenek ez igaz?
2011. aug. 31. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a boxert javasolnám! Én mind a két fajtát imádom, kiskoromban rotija volt keresztapáméknak -egyszerűen imádta a gyerekeket, viszont elég lutsa volt- most pedig boxert tartok. Az általad felsoroltak közül minden passzol rá, imád mindenkit; kutyát, macskát, gyereket, felnőttet. Nagyon energikus, imád futni, ugrálni, úszni. Suliban is nagyon jól teljesít, rongyozni imád, majd októbertől kezdjük az őrző-védőt, meg a nyomkövetést:) Hát, én is féltem, mert több helyen olvastam, hogy beteges fajta, eddig szerencsére csak az oltások miatt kellett látogatnunk az állatorvost:)
2011. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. A választ köszönöm! Egy jó őrző-védő suli mennyibe kerül? és még lenne egy pár kérdésem a fajtáról. Írhatok neked e-mailba?
2011. aug. 31. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:

1.boxer

2.boxer

3.mind2

4.mind2

5.mind2

Én a boxert választanám!


Rottweiler olvasd el ha ilyent akarsz!:

[link]


Boxer olvasd el ha ilynet akarsz!:

[link]

2011. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! valószínűleg a Boxer lesz.
2011. aug. 31. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, írj nyugodtan, bármilyen kérdésed van! Mi egy bronzkoszorús kutyakiképzőhöz járunk suliba, nála 10 000 Ft/9 alkalom az őrző védő. Fogalmam sincs, hogy máshol mennyi lehet. Nekünk ő maximálisan bevált, nem is kerestünk másik oktatót:)
2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!