Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit látnál szívesen egy...

Mit látnál szívesen egy munka- és sportkutyásoknak szóló webáruházban?

Figyelt kérdés
Egy ilyen bolt nyitásán gondolkodom. Mindenfélét lehetne kapni, ami a sportkutyásoknak kell. Szeretnék egy kis közvéleménykutatást tartani: milyen termékeknek és egyéb szolgáltatásoknak (pl. versenynaptárak, cikkek) örülnél?
2011. aug. 28. 10:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igen, pont erre gondoltam. A naptár nemsokára ki lesz adva, de előtte még szavazás lesz, hogy milyen képek kerüljenek bele.


Vagy vannak pólók, mint a Zakuszka-tanyánál (lesérült, beteg és öreg lovak menhelye), náluk viszonteladói kedvezmény is van, ha jól emlékszem. Van, ahol bögrék, kulcstartók, más ajándéktárgyak is vannak. Én szívesen látnék ilyen termékeket.

2011. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha elfogyott valami írd ki hogy hiánycikk, múltkorában rendeltem 5 dolgot, ebből 4 nem volt, de nem volt kiírva
2011. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!