Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak? Hogy...

Most mit csináljak? Hogy vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tizenhárom éves vagyok. Szeretném el vinni Bonyhádra a kutyámat állatorvoshoz, mert a helyi doktor nem végzi túl jól a munkáját. A szüleim nem visznek át. A buszjegy kettőnknek nagyon drága lenne, de nekem csak ötezer forintom van. Nagyon barátságos kutya, mindenkihez odamenne, ezért még zájkosarat sem vettem neki. Ráadásul az állatorvosnak is kell majd fizetnem. Mit tegyek?


2011. aug. 28. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egyébként kutyus hogy van? kedve étvágya ilyenek?

le tudnád a fényképezni a szemölcsöket és elküldeni a képeket.?

2011. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A másik: MIelőtt még gyanakvásra ad okot. A belinkelt kérdésben a válaszom szerint csak az egik mellső lábán van felfekvése (?), tegnap vettem észre, hogy a másik lábán is jelentkezett.


Kedve étvágya rendben. Aktív, mozgékony mint mindig. Egyszer volt hasmenése.

2011. aug. 28. 12:43
 13/16 A kérdező kommentje:
Most nem otthon vagyok, mivel el vagyok tiltva az internettől (Emiatt, mert veszekedtem anyával), de majd megpróbálok képet is küldeni.
2011. aug. 28. 12:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd! Remélem, mindig ilyen lelkiismeretes maradsz:)Örülök, hogy vannak még ilyen fiatalok.
2011. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)


És így utólag is bocsánat a sok helyesírási hibámért, csak elég régi a klaviatúra és nem mindig érzékeli a betűket, szóközt...stb. Én pedig gyorsan írtam, és nem ellenőriztem le.

2011. aug. 28. 13:02
 16/16 anonim ***** válasza:

12:26-os vagyok

ha kedve étvágya rendben az jó. nem mindegy sajnos hogy felfekvése van vagy esetleg szemölcs. öreg kutyákon sokszor előfordul hogy szemölcseik lesznek, ami ha nem vakarják, vagy sebesedik ki vagy nő meg nem igényel különösebb kezelést ill. nem feltétlenül kell műteni.

felfekvés viszont gáz, mert az gyakorlatilag egy vérkeringési elégtelenségből eredő bőrelhalás, ami ha kifekélyesedik akkor felülfertőződhet és nehezen is gyógyul. ha meg daganat azt mindenképpen javasolt mielőbb levetetni, ha műthető. nem minden daganatot lehet eltávolítani, csak azokat, amelyek nincsenek összenőve az alappal

2011. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!