Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van ha egy szomszéd kihívja...

Mi van ha egy szomszéd kihívja a rendőrséget, mert ugat a kutya?

Figyelt kérdés
Az előbb azzal támadott le a 70 éves komunista, mogorva szomszéd, hogy kihívja ránk a rendőrséget, mert ugatott a kutya 2 órán keresztűl. Nem hiszem, hogy annyit ugatott volna, mikor elmentünk csendben feküdt az ágyban, mikor hazajöttünk, akkoris. Még sose volt rá panasz. 12-től 2-ig volt egyedül, állítólag akkor ugatott. Ezellen mit tudnék csinálni? Ha akkor ugat mikor nem vagyok itthon, mit tehetek? És ha máskor is előfordul és tényleg kihívja a rendőrséget az öreg, akkor mi lehet?
2011. júl. 3. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd, had ugasson, a rendőröket se hatja meg a dolog. Ha le akarod tesztelni a kutyát, menj el otthonról, legalábbis tegyél úgy, és hallgasd a kutyát. Ha ugat, akkor le lehet róla szoktatni, de nem egyszerű.
2011. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Kihívhatják a rendőröket de a rendőr szerintem kiröhögi...
2011. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
rendes csendháborítással sem foglalkoznak a rendőrök..ezt jobb ha tudja a vén fsz :D nemhogy kutyával. ne röhögtessen
2011. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja és egy 5 kilós kutyáról van szó, szóval gondolhatjátok, hogy nincs egy robosztus hangja. Max akkor ugat, ha hall egy másik kutyát ugatni, akkor visszaszól egyet, ezenkívűl én még nem hallottam. Szerintem az öreg is max ennyit hallhatott és már jött ilyennel, hogy ő végigdolgozta az életét és most nem tud aludni egy SZAROS kutya miatt. Húú, hát kiakadtam nagyon a jeéző miatt. Vén komunista. A múltkor is leselkedett utánam, hogy vajon felszedem a kutyakakit. Hát szívás, mindig felszedem.
2011. júl. 3. 14:26
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Ne foglalkozz a vén f*sszal,csak nincs jobb dolga...az ilyenből azt is kinézem,hogy direkt hergeli a kutyát az ajtónál...A rendőr meg csak kiröhögné...
2011. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A 70 éves szomszédodról lehetne kicsit több tisztelettel is beszélni. Valószínűleg a kutyádnak szeparációs szorongása lehet, és ezért mikor ti nem vagytok otthon folyamatosan ugat.


A dolognak két oldala van. Egyrészt te erről nem tehetsz, nehéz helyzetben vagy. Viszont a szomszédod egy idős ember, akinek nyugalomra van szüksége, és a folyamatos ugatás nyilvvánvalóan zavarja.


Ebben a helyzetben én úgy gondolom senki nem hibás, neked meg kell nevelni a kutyusodat, ez nyílván nem két percig fog tartani, és ez idő alatt a szomszédnak pedig türelemmel kell lennie. Persze, ha mikor panaszkodott neked, akkor is így beszéltél vele, ebben a stílusban, ahogy a kérdésedben írtál róla, akkor nem csodálom ha ki akarja hívni a rendőrséget.


Jó lenne, ha járnál kutyaiskolába, ha erre nincs lehetőséged, akkor viszont a neten is rengeteg hasznos tippet kaphatsz a szeparációs szorongással kapcsolatban.

(Nem ezer százalék, hogy ebben szenved a kutyád, de azért elég esélyes!)


Hozzáteszem, azt se lehet kizárni, hogy a szomszéd túlzott, és kétszer elugatta magát a kutyusod, és ő erre már begurult, nem tudom.


Mindenesetre próbálj meg kedves lenni vele és akkor remélhetőleg ő is máshogy fog hozzátok viszonyulni!

2011. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

14:29


Ha kötekedik vele,hogy legyen nagyobb tisztelettel?Nyilván egy házsártos emberről van szó.


Nálunk is van egy ilyen 50 év körüli nő.Amikor ideköltöztünk cetliket rakott az ajtónkhoz,hogy feljelent csendháborításért,mert szerinte hangosan hallgatjuk a zenét.(mellesleg ez 5-ösön szólt) Viszont ő folyton folyvást ordíttatja a hülye dolly rollját,meg a nyugdíjas zenéit.Aztán megtudtam,hogy ő mindenkit feljelentget,így az erkélyről jól hallhatóan tudattam vele,hogy még egy cetli és kivágom az erkélyen.Azóta nem cetlizik.

VANNAK ILYEN ÖREGEK,AKIK MEG TUDJÁK KESERÍTENI AZ EMBEREK ÉLETÉT!!!!!

2011. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy szót se szóltam vissza, a párom beszélt vele, ő se mondott semmi, csak, hogy nem érti, miért ugathatott, mert máskor nem szokott. Féléve lakunk itt és még soha nem volt panasz. Igaz, nagyon ragaszkodik hozzánk a kutyus, de kétlem, hogy szeparációs szorongásról lenne szó. Akkor nem hiszem, hogy nyugodtan, csendben, az ágyon fekve, nézné végig, ahogy elmegyünk itthonról. Akkor ugatna egyből utánunk, hallanánk. Még sose hallottuk, akkorse mikor mentünk haza. Nem tudom elhinni, hogy 2 órát ugatott, nem olyan.
2011. júl. 3. 14:36
 9/19 A kérdező kommentje:
Bár kicsit bánom, hogy a "szaros kutyáért" nem szóltam vissza semmit...
2011. júl. 3. 14:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy csak megugatott egy neki nem tetsző alakot,vagy visszaválaszolt egy kutyának...Ne foglalkozz vele!
2011. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!