Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik idegesít jobban, a...

Melyik idegesít jobban, a kutya ugatás, vagy a kisbaba ordítás/sírás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%
a babákat sajnálom ha sirnak, viszont ha ok nélkül ugat a kutya, akkor örjöngök. Pedig 5 db van itthon. Ebből 4 normális, az 5. nyomja egyfolytában, igy ő inkább a házban van, ha nincs tréning,séta vagy játék.
2011. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Gyerek,de szerintem ezzel a legtöbb ember így van. A természet úgy találta ki,hogy baromi idegesitő legyen a csecsemő sírása,hiszen így jelez és minél hamarabb el kell látnia valakinek,és ehhez olyan jelzés kell,amit nem lehet/nagyon nehéz ignorálni.
2012. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Tökre attól függ, milyen gyerek és milyen kutya. A szomszéd baba nem fejhangon visít, de hallottam már ablakrepesztő babasírást is. Az én kutyám mélyen és csak néhányat vakkant, ha oka van rá. A szomszéd kutyája, ahol a baba is van, akkor kezdi el az ugatást, ha az összes többi kutya már bekussolt az utcában, de akkor 20 perceket vonyít. Főleg éjjel idegesít, nappal mindkettőt lexarom. Az idegesítés mértéke függ attól is, hogy rokon gyerek sír-e, vagy idegen. Ha mondjuk a keresztlányom bőg, akkor nem idegeskedek rajta, hiszen foghatom és megnyugtathatom, de egy idegen babáját mégse kaphatom ki a babakocsiból...
2012. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a gyerekeket és a kutyákat is. Gyerekünk sajnos nincs, nem lehet. 2 kutyánk van panelban. Elég csendesek. Van hogy néha ugat a felettünk lakó labrador, nem túlzottan zavar, de mikor korán reggel hisztizik a kislány a liftet várva az anyjának hogy nincs kedve oviba menni attól falnak megyek. És anyuci tűri akár 5 percig is ha a lift lassan ér oda, még csendre sem inti, minek is hiszen 1 órája feküdtem le éjjeles műszak után, mi a francért akarnék aludni, pihenni nappal?...

Gyerekbőgés rohadt idegesítő, persze nem ha fáj a hasa a picinek, vagy megüti magát, annak oka van, de a hisztis műbőgés könny nélkül, az nagyon!

Kutyaugatás csak akkor ha 10 percnél tovább tart és éjjel, vagy pihenő időszakomban. Én a mieinket csendre intem ha vakkantanak.

2012. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, az is, amikor a kutyám hajnal 1-kor rákezdi az ugatást, és egy óráig abba se hagyja, meg az is, mikor a gyerek torkaszakadtából bömböl....
2012. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
talán a gyerek sírás ha nagyon sokáig tart, de igazából egyik sem.
2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

gyereksírás. rühellem a gyerekeket, nem bírom őket elviselni.

szerencsére egyiket se kell sokat hallgatnom, tekintve, hogy az én kutyám alig ugat :)

2012. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Gyereksírás, de ez genetikailag bennünk van, hogy idegesítsen, azért, hogy segítsünk neki.
2012. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!