Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hasfogót lehet adni a...

Milyen hasfogót lehet adni a kutyának?

Figyelt kérdés
A doki széntablettát írt fel semmit nem használt csak fekete lett tőle a széklete utána írt valami pasztát az se segített az egyik ismerősünk mondta hogy az imodiumot próbáljuk ki ki is próbáltuk ez hatásos. csak épp nem tudjuk hogy menyit lehetne adni neki vagg egyáltalán lehet e neki?
2011. aug. 31. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Először azt kéne tudni, hogy mitől megy a kutya hasa. Attól, hogy "megfogod" a székletét, nem gyógyítod meg.


Tehát nem az a lényeg, hogy ne legyen híg a széklete, hanem az, hogy az okot szűntesd meg.


A hasmenés oka bármi lehet. Ezt kell elsősorban kideríteni. Lehet fertőzés, vírus, tápváltás, bélférgek, nagyon-nagyon sok minden.

2011. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2133641-ez-a-..

Ezt régen én írtam benne van minden hogy ki lett vizsgáltatva meg minden és nem tudják az okát másik dokihoz meg már nem visszük anyum már nem fog kisegíteni. Nekem meg el ment az összes gyűjtögettet pénzem. ezért marad a hasfogó :/

2011. aug. 31. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális állatorvos, ha megkeresed, és elmondod neki, hogy mi a probléma, az elejétől a végéig, akkor ha mást nem, ingyen tanácsot fog adni. És meg tudja mondani, hogy az imodiumot adhatod-e neki.


Mióta váltottatok az új tápra? Milyen jellegű a hasmenése? Mióta tart? Fogyott a kutya? Eszik? Van étvágya? Sokat iszik? Van kedve mozogni, játszani?

2011. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tápot huh télen váltottunk az csak segített nagyon jó kedve van élénk állandóan játszana fogyni se fogyott inkább gyarapodott. Inni is iszik rendesen kiszáradva nincs. Viszont a széklete nagyon sárgás bűzös.
2011. szept. 1. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp keress fel egy olyan állatorvost, aki legalább tanácsot tud adni ingyen, vagy minimális összegért. Ha nem fogy a kutya, akkor nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Számtalan kérdést fel tudnék még tenni, de így nagyon nehéz bármit is ajánlani.


A Normaflore adható kutyáknak, esetleg megpróbálhatod, hátha kicsit segítene rajta. A szelídgesztenye is jó hasfogó, és természetes hatóanyagokat tartalmaz. Nagy káliumtartalma megnyugtatja a beleket és pótolja az elvesztett ásványokat. Esetleg gyógyszertárban kaphatsz ilyen hatóanyagú hasfogót.


Több tippem sajnos nincs

2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!