Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, hogy adtam chips-szet a...

Baj, hogy adtam chips-szet a kuttyomnak?

Figyelt kérdés

Jöttem haza és útközben megleptem magam egy kis sajtos chips-szel(nagyon ritkán eszem ilyesmit, ált. egészségesen étkezem) és a chips kb negyede még megvolt amikor hazaértem.

Kiskutyám éhező tekintettel fogadott a kapuban és nem tudtam megállni adtam neki aa chips-ből... Amire rögtön rákapott és mindentt megtett még egy kis hamiért... Szóval egy negyedzacsi chipszet befalt a kiskutyám... Aztán persze beporszívózta a rendes vacsiját, egy tál Royal Canint is...


Ugye nem lesz baja ennyi chips-től? Természetesen ebből nem lesz rendszer, eddig sose kapott semmi egészségtelen kaját, a tápját kapja, zöldkagylókivonatot, ésa zöldséget, gyümölcsöt, meg virslit jutifalatnak..


Remélem megnyugtattok!


2011. aug. 31. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj miért kell mindent eltúlozni? Nem lesz semmi baja...
2011. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legfeljebb hasmenés. De amúgy ne adj, neki sok ilyet, mert, fogszuvasodást kaphat, aztán majd nemgyőzitek venni a hentesnél a füstöltcsontot.

És ha jönnek vendégek tőlük is konyulni fog.

2011. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott lopni néha. Le mertem írni, hogy néha (eddig talán kétszer)kapott csilis teasütit, de kaptam érte rendesen. Ezen az oldalon semmi se jó, ha aggódsz, paranoiás vagy, ha nem, akkor lelketlen.
2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Úristen!! Megmérgezted, megfog dögleni
2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én múltkor eltoltam a kutyámmal felesbe egy tábla milkát:D
2011. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt viszont sose adok neki. Az állatorvos mondta, hogy egy kutya meghal egy tábla katicabevonótól, mert a csoki olyan neki, mint a méreg. Nekem kicsit radikálisnak tűnik az egy tábla, de nem akarok rizikózni.
2011. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem halt meg tőle,és szereti:D
2011. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szereti, nem is azért.

Én viszont egyesek szerint tönkreteszem a kutyám emésztését, hasnyálmirigyét stb...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2157078-kisku..

2011. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mind1,akkor majd legközelebb nem adok neki. de olyan szomorúan néz rám amikor csokit eszem a kertben:(
2011. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csoki és a túl fűszeres étel pl chips nem kutyának való nasi. Ha ritka, egyedi eset, akkor baja nem lesz tőle, nyugi. Neki nasi legyen valami jó kis jutalomfalat: kutya kolbász, virsli meg ilyenek.
2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!