Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg igaz, ha a kutyámat...

Zsuzsabazsa kérdése:

Tényleg igaz, ha a kutyámat nyer hússal etetem akkor megvadul? A múltkor adtam neki sajtot. Nem fog elmenni a szaglása?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
nyer hús nyami *yummie*
2010. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norczy ***** válasza:
100%

xD xD

ez most poén kérdés ugye? Mert egyébként ezek csak falusi babonák! de nyershúst nagyon ne ajd a kutyádnak mert a húsban lévő betgségek(bacik stb) bajt okozhatnak a kutyádnak. a sajt meg tök jót tesz nekik. nagyon szokták szeretni :)

2010. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha répát adsz neki meg elkezd fütyülni
2010. dec. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én láttam már olyan "komoly" kau tenyésztőt, aki határozottan kijelentette, hogy a nyers hústól jobban őriz a kutya XD
2010. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zsuzsa, ha valakinek olyan kutyás múltja van, mint Neked, akkor hogy kérdezhet ilyen butaságot?

Nem, nem igaz.

2010. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó, a csodálatos néphiedelmek....:D. Teliholdkor sem szabad kimenni. Tudod; a vérfarkasok miatt.
2010. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyers húst ne adj neki, mert tele lehet bacival. :) De egyébként nem vadul meg tőle. :D:D

A sajttól meg nem megy el a szaglása. :P Nem kell tőle félni! :)

2010. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem vadul meg tőle és nem, nem fog elmenni a szaglása. Etetheted nyers hússal is a sertéshúst kivéve, ha megbízható helyről veszed. Én is azzal etetem a kutyáim, nyers csontos húst kapnak enni. Nagyon szeretik és az emésztésüknek is nagyon jó. Egyébként a Horváth László dokiról konkrétan tudom, aki az Állatorvosi Elsősegély-szolgálatot is csinálja, hogy ő is nyers baromfi hússal eteti a kutyáját, egy válaszában konkrétan leírta. Azt tudni kell ezzel kapcsolatban, hogy a kutya gyomorsava nagyon erős, a legtöbb kórokozó nem éli túl. Úgyhogy, ha emberi fogyasztásra is alkalmas hússal eteted, nem lesz baj (kivéve a sertéshúst, azt az Aujeszki miatt mindenképpen rendesen átfőzve kell adni)
2010. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Szellő lány"

Igen csak azért tettem fel a kérdést, mert elég sokan kérdezgetik olyanok, akik csak haszonállatnak tartják a kutyát vidéken. Hátha elolvasnak valami értelmeset is a többi válaszolótól.

2010. dec. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!