Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnál szívzörejt...

A kiskutyámnál szívzörejt észlelt az állatorvos, van valakinek tapasztalata ezzel a betegséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap lettem egy édes kis westie kislány tulajdonosa, nagyon édes eleven kis csöpség. Ma elvittem a dokihoz aki megvizsgálta, mindent rendben talált de a szívénél kissebb zörejt hallott. Azt mondta h kinőheti és nem lesz semmi baja, de én nagyon megíjedtem. ESetleg valakinek van hasonló betegséggel küzdő kutyusa?
2011. szept. 1. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előttem mindent leírtak.

De igen, attól még kutya a kutya, hogy szép, okos, cuki, és nincs törzskönyve. Épp csak nem kellene szaporítani, főleg nem úgy, hogy egy rohadt eü. szűrésre is sajnálták a pénzt.

Ha megcsináltatták volna a szűrést, akkor ez minden bizonnyal kiderült volna.


A szívzörej nem játék, remélem ki fogja nőni.

2011. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szívzörejjel az a gond, hogy tudniuk kellett volna róla. Ezek szerint a kölyköket nem vizsgálta meg állatorvos a születés után, se később.

A szívzörej lehet semmi különös, de lehet pl, egy nem jól záródó billentyű is, amit sajnos csak műtéttel lehet helytretenni.

2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
azóta újra jártunk állatorvosnál és semmi baja a kicsimnek, nagyon eleven játékos. A diki szerint ártalmatlan zörej, semmit nem kell csinálni vele uh azért mégsem követtem el olyan óriási hibát h ne 60 ezerért vettem a kutyusomat, mert nekem hobby célra tökéletes az olcsóbb is.....
2011. szept. 30. 09:59
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


hobbicélra mentett ebeket tartunk

fajtaszeretetből tk-sat


szaporított korcsra nem adunk ki pénzt, mert azzal romboljuk a fajtát és a szaporítókat pénzeljuk [link]

2011. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!