Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belga juhászra pitbullt?

Belga juhászra pitbullt?

Figyelt kérdés

Ha a belgára ráteszik a pitet, milyen kölykök jönnek ki?

Mindkettő fekete.


2011. szept. 2. 16:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen belga és fekete:


[link]


A kép illusztráció.

2011. szept. 2. 17:32
 12/26 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ezt tenyleg nem vagom.Mert amikor egyesek haszonvagybol Tk nelkuli fajtajellegueket szaporitanak,az meg egy bizonyos szintig ertheto.De mi a turonak kellett ket teljesen eltero alkatu es karakteru kutyat osszerakni?


Lesz egy rakas bizonytalan hatteru,keverek kutyatok ket,amikkel amugy is tele minden menhely.Kinek volt ez jo most?

2011. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

17:37!


Miért személyeskedsz? Ez a baj az emberekkel, hogy kitalálnak, és hozzáadnak valótlan dolgokat egy esethez, vagy történethez. :-(

2011. szept. 2. 17:48
 14/26 Tyler913 ***** válasza:
100%
Nem szemelyeskedem.Te irtad,hogy a szuka mar vemhes,es egy TK nelkuli,teljesen mas fajta kutyaval lett fedeztetve,raadasul nem veletlenul tortent a dolog,hanem szandekosan.Erre most megis mit lehet mondani?
2011. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy baromságot csináltatok. Nem lehet megmondani milyenek lesznek a kölykök és ráadásul nagyon különbözőek lesznek,tehát tapasztalat kéne hozzá, hogy 2 hónaposan kiválasszátok melyik milyen gazdának való.

Normális ember még azon is kiakad, ha véletlen történik ilyen és nem ivartalanítás vagy abortáltatás követi. De hogy direkt....nagy az istenke állatkertje

2011. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Valóban két teljesen más alkatú, vérmérsekletű kutyáról van szó. Innentől kezdve a kölykök bármilyen formával, bármilyen szőrben születhetnek. Az sem biztos, hogy mind fekete lesz. A pit egy dolog, hogy fekete, de lehet benne bőven más szín is genetikailag.Ráadásul a pi, ha nem tiszta vonalból van, hozhatja a stafit is.
2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
ha kifogtok egy kölyköt a groenandael ideges élénkségével és a pit makacsságával.... lesz vele munka
2011. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,az országban mindenütt van sintértelep.Bevágják oda a kezelhetetlen kutyát,és levan a gond róla.Elaltatják?Így járt.
2011. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18:07 18:18!


,,A szuka már vemhes. " ,,Ebből az alomból lett fedeztetve az egyik szuka a pittel.

Ám a pit amelyik erre a szukára rá lett téve, annak nincsenek papírjai. "


Én ezt írtam.

DE idézzétek már be hogy hol írtam azt hogy az én kutyám?????????

2011. szept. 2. 18:30
 20/26 A kérdező kommentje:

18:21.


Köszönöm a válaszod. :-) ( végre valaki aki nem kombinál )


Úgy tudom a pit lehet nem tiszta vérű. Mintha a gazdája mondta volna, hogy stafi is van benne.

A szín mellékes, csak a kicsik karaktere érdekelne.

A szuka.....Hát szerintem nagyon elcseszték a gazdái, mert okos, értelmes lenne, csak rosszul tanították csórikámat. :-(

2011. szept. 2. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!