Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust javasoltok...

Milyen kutyust javasoltok panellakasba? ! En valami kis feher szorpamacsra gondoltam pl westie vagy bichon frise vagy bolognese!

Figyelt kérdés
Varom a tapasztalatokat.. melyik lenne idealisabb.. ugy hogy sul iidobe delelott el legyen egyedul is.. ne nagyon ugasson.. Az nem baj ha soakt kell foglalkoznom vele soakt levinni setaltatni szoret apolgatni mert imadom oket :D
2009. ápr. 20. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Sima telepi korcsot javaslok pl. tacskó. Kis fogyasztású, alacsony, a lakásban befér az asztal vagy szék alá. Kis hátránya hogy télen pulóvert kell rá kötni mert rövid a szőre.
2009. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján mondom hogy a havanese remekül elvan panelban, de napi legalább 3 séta szükséges neki, és nevelés, nevelés, nevelés, következetesen, az első perctől...mert egyetlen kutya sem lesz jól nevelt magától!
2009. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is a havanese-t javaslom. Csak légyszi ne kopaszd meg:) Ők hosszú szőrrel szépek.
2009. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Minek kell, hogy fehér legyen? Jól megy a ruhádhoz? Van egy csomó túltenyésztet kis törpe kutya bőven tudsz választani. Mind ilyen kis divat majmoknak való.
2009. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kosizke a valaszt!!

amugy egyaltalan nem vagyok divat majom >:P !!!!!

Es tudd meg hogy imadom a kutyakat es csomo kutyam volt egysem feher korcs is meg minden fajta!!

Es imadtam oket !!

De minden almom hogy egy kis feher pamacs kutyam legyen !1

Csak is azert nah de ha foltos lesz az sem szamit!!!

de attol meg nem kell lesozlni a masikat!!

mert nem sok olyan embert latsz mint en aki annyira odavan a kutyakert.. es megteszek midnent ertuk...

2009. ápr. 21. 16:41
 6/6 anonim válasza:
Bolognese!nekem is az van,igaz kezdetben sokat vonyított ahogy kiléptünk a házból,de már leszokó félben van:D ;)mindenki imádja Nagyon cukii!!
2010. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!