Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy én nem félek...

Normális, hogy én nem félek semmilyen kutyától?

Figyelt kérdés

Sőt a kedvenc fajtám a dobermann, rottweiler, amstaff, bull terrier.

Pedig akiket ismerek azok ezektől a fajtáktól tartanak legjobban.

Én meg egyáltalán nem félek egy kutyától sem!

Hiába örjöng egy kutya a kerítés túloldalán, én nyugisan sétálok, nem félek.

És szerintem, ha rám engednének egy két kutyát, és rohannának felém, akkor sem kezdenék el pánikolva futni, de nem hinném, hogy le dermednék.

Azt mondta erre az ismerősöm, hogy persze, de ha rám vicsorogna egy dobi, vagy roti betojnék.

Lehet, de egyszerűen nem félek. Pedig harapott meg már kutya, mondjuk véletlen, nem direkt, de nem félek akkor sem.

Más is van így?


2011. szept. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

amikor majd szembe találod magad egy vicsorgó-ugató-dühös,és kiszámíthatatlannak tűnő kutyával, ki fog derülni az igazság :)

talán menj el egy kutyasuliba, és állj be a segéd helyére , amikor az örző-védő kiképzés folyik !!!!:)

2011. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. majd kiderül ez éles helyzetben.. nekem úgy volt először, mivel már jó pár kutya megharapott, hogy én tartottam tőlük..

most meg mióta megvan a kutyám megedződtem, azért mert mikor sétáltatom, előfordul, hogy egy kóbor kutyus nekünk akar támadni, füt felénk, vagy pedig házakból jönnek ki.. persze én meg kiállok a kutyám mellett és elzavarom. szerencsére eddig nem voltak túl nagyok a támadók.. kb olyan puli méretű volt a legnagyobb..

2011. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi nagy dolog sincs. Én sem félek a kutyáktól és imádom a dobermannt. Csak ettől nem kell azt hinni, hogy sérthetetlen vagy és minden kutyát meg tudsz állítani, szót fogadnak, vagy nem erősebbek nálad stb.
2011. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes, én is pont így vagyok ezzel..
2011. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én se félek egyiktől sem, pedig 2 kutty harapott már meg, mondjuk az én hibámból.
2011. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt a szituációt képzeld el, hogy beöltöztetnek védőruhába, beküldenek egy sötét szobába, semmit sem látsz, elbújsz csak azt hallod, hogy beengedik a kutyát, nem látod, csak hallod, hogy szimatol nem tudod, hogy hova fog majd és egyszer csak bumm, rád harap. Állítólag nagyon rossz érzés.
2011. szept. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!