Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vörös-fehér ír szetter?

Vörös-fehér ír szetter?

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla, főként gazdikat kérdezek. (pl:mozgásigény, szőrgondozás, jellem..)
2011. szept. 5. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz,mint a sima vörös,csak a színe más..
2011. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy a mozgásigénye, ez azt jelenti, hogy napi 1x1órás séta vagy kutyafuttató. Okos kutyafajta és nagyon szereti az emberhez közel lenni, legszívsebben mindig pár méterre tőlünk lenne. A szőre nem túl kényes, 3-4 naponta egy sűrűfogú fésűves 2 perc alatt meg lehet fésülni, nem kócos típus, és nagyon selymes. Nagyon erős a vadászösztöne ezért az első, amire meg kell tanítani, hogy ha hívod, akkor menjen oda. Úgy összességében szerintem remek fajta, de csak akkor ajánlom, ha van rá elég időd, mert nem szeret unatkozni és egyedül lenni.
2011. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
-akkor, hogy oldjam meg hogy ne unatkozzon, mert én 8-10 órán keresztül nem vagyok otthon?
2011. szept. 6. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Ez esetben nem ajánlok állatot. Egy állatra sok időt, energiát kell fordítani, bármilyen legyen. Szerintem.
2011. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!