Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak ennyi lenne a baja?

Csak ennyi lenne a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problémám hogy van egy 3 éves szuka boxerem..elvitem tegnap elöt sétálni(erdöbe kutyásokal) 1,5 orára másnap észrevetem hogy nagyon sántit..és ha belenyultam a párnácskáihoz majdnem a kezem után kapot..elvitem az állatorvoshoz azt mondta hogy nem birja 1,5 orás sétát mert sok neki és bevan duranva mint két lába(hátso 2-röl van szo) adot rá gyuladás csökentöt..és mondta hogy kicsit fogyaszam le..mert van rajta 3kg többlet..
2011. szept. 7. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy boxernél 3 kg túlsúly, és ezért sántít? Szerintem ez butaság.

Ha a súlya miatt van, akkor elfáradna, és nem sántítana. Főleg ha a talppárnái között reagál érzékenyen. Szerintem vizsgáld át alaposan, mert én azt gondolom, hogy valami megszúrhatta.

Illetve még annyi, hogy diszplázia kizárva?

2011. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen mert szürve van. orvos mondta ö megnézte és azt mondta hogy a felesleget nem birjáka lábai"
2011. szept. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!