Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítsam a 3éves Jack...

Ivartalanítsam a 3éves Jack russel terrier kan kutyámat? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
nem késő már?
2011. szept. 8. 19:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha engedi a kutyának, hogy pározzon amikor a szukák tüzelnek akkor azt mondom, hogy ne ivartalanítsa, de ha nem akkor ha lehet ezt mondani jobb neki így. "


Mi van????? Komolyan nem hiszem el, hogy ebben az országban ennyi szűklátókörű, teljes homályban élő ember van. Kapjatok már észhez és másszatok ki egy menhelyre. Az állatkínzás az ha hagyunk megszületni még több kiskutyát erre a félkegyelmű világra.

http://www.youtube.com/watch?v=NGi4eYWlLPo&feature=share

http://www.youtube.com/watch?v=YuVALN2HC5I&feature=share


A kan kutya konkrétan egy napig érzi vacakul magát az ivartalanítás után. Az ivartalanítás, felelősség teljes hiányában és tudatlanságból született kutyák egy életen át szenvedhetnek. Már csak abban reménykedek, h ilyen hozzáállással te sem szaporodsz.

2011. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mi mi van? Pont ugyanazon az állásponton vagyunk és engem bántasz?

Ha tenyészteni akarja a kutyát akkor ne ivartalanítsa pont ezt mondom! Nem azt mondtam, hogy engedje, hogy minden szukával párosodjon, és utána a kölykök kerüljenek a menhelyre!

Ha nem vetted volna észre, én is épp azt mondom, hogy inkább ivartalanítsa a kutyát, erre te engem bántasz, hát igazán köszönöm!

2011. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A remélem te se szaporodsz megjegyzésről meg meg van a véleményem, téged minősít, jobb lenne ha először gondolkoznál mielőtt azokat vered akik az te véleményedet képviselik!
2011. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom szaporítani...csak sajnos agresszív a kan kutyákkal,és ha egy szuka tüzel,akkor megvan bolondúlva!!! képes neki menni egy pitbullnak is!!! és 10kg a kutya...
2011. szept. 9. 15:46
 25/25 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az lesz a legjobb neki (és neked is), ha ivartalanítod a kutyát.
2011. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!