Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyás őrök nem féltik a...

A kutyás őrök nem féltik a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Aki saját képzett kutyával dolgozik pl. egy telepen, nem fél attól, hogy a kutyáját egyszer megölik?


Egyik ismerősöm kutyája így halt meg. Egy gyönyörű rotija volt. Amikor dolgozott a kutya szabadon volt engedve a telepen. Egyik este bemásztak a területre, de ugye nem a portánál. Járőrnél vette észre ismerősöm a vérbe fagyott kutyáját......


2011. szept. 10. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Képzetten szerelik le a támadót?

Mi van ha a támadó is képzett, ezért sosem engedtem egyedül a kutyát a terepre.

Ketten együtt dolgozunk hatékonyan engem véd a kutya én védem a kutyát.

2011. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: Erről beszélek... Együtt megyünk járőrre, mellettem jönnek. Nekem jeleznek ha van valami, és persze ha a helyzet úgy kívánja, leszerelik a támadót.
2011. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És ha hírtelen kitalálná a főnökötök, hogy a kutya nem mehet be, és kint kell lennie a telepen? Tehát még a kenelbe se lehetne bezárni amíg Te bent vagy?

Mit tennétek?

2011. szept. 10. 21:37
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy sima házőrző kutya is bőven ki van téve ilyesmi támadásnak.

Ha valaki dolgozik a kutyájával, annyit tehet, hogy vagy megválogatja, milyen helyen dolgozik vele, vagy minden nap eszi a kefét, hogy ne legyen baja. Otthoni kutyánál is el lehet dönteni, bezárod, vagy kint hagyod az udvaron őrizni.

2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

21:43.


Ezzel azt akarod mondani, hogy ilyen helyzetben Te nem kockáztatnád a kutyád életét, és olyan helyre mennél dolgozni ahol normális a hozzáállás?

2011. szept. 10. 21:47
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

én azt mondanám, hogy oké, de akkor jön még minimum 2 kutya a meglévő mellé.


1 kutyát nem nehéz leszúrni, de hárommal már nem könnyű elbánni pláne, ha még idomítva is vannak, hogy pl. a kerítést ne közelítse meg védés közben (hogy ne fújják le) és ne fogadjon el ételt...


meg mondjuk én nem is rotit használnék ilyesmire, hanem minimum kaukázusit, de inkább közép-ázsiait.

az rögtön nyakra harap.


egy roti belecsimpaszkodik a karodba, a másik kezedben a késsel meg hason szúrod.



sajnálom szegény kutyust amúgy, meg a gazdáját is...:(

2011. szept. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Az a roti pont így lett megölve.... :-(



Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. szept. 12. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!