Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről mennyi idős kutyát...

Menhelyről mennyi idős kutyát érdemes elhozni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az idősebb (2-3 éves) azért jó mert már kialakult a jelleme. A kölyköknek meg még nem. De pl egy 3 éves kutyát nehezebb is tanítani, és szerintem nehezebben is alkalmazkodik. Mondjuk az lehet hogy szobatiszta, de az általános parancsszavakat (ül,fekszik,gyere,marad) nehezebben is tanulja meg, nem?

Te milyen idős kutyát hoznál el inkább?


2011. szept. 10. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen kölyök kutyát hoznék el menhelyről.

Sokkal alkalmazkodóbbak a kölyök , és te formálhatod meg a jellemüket , és jobban szabályozhatók is.

A felnőtt kutyák félősebbek , és nem tudod megváltoztatni. Ha harapós , harapós , ha fél akkor fél.

Több év múlva sem biztos hogy megbízik benned.

2011. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy. az, hogy a kutya mennyire alkalmazkodó nem feltétlenül a kortól függ. tapasztalatból mondom. hoztam már ki 16 éves és 3 hetes kutyát is menhelyről, egyikkel sincs semmi baj. szóval a menhelyen kérdezgess a neked szimpatikus kutyákról az ott dolgozóktól és így biztos megtalálod az igazit :)
2011. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!