Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával görkorizni? :D

Kutyával görkorizni? :D

Figyelt kérdés
szoktatok kutyával görkorizni? én ritkán, de nagyon szeretjük :D
2011. szept. 11. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen, 15-20km-t szombatonként. A kutyó nagyon élvezi :)
2011. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én még magamba is kicsit bizonytalan vagyok korizás közbe nem hogy kutyával :).

Majd ha én is belejövök akkor biztosan fogunk :DD

2011. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak nyaranta tudok a kutyámmal mert ahol lakom ott nincs olyan út ahol tudnék, de nagyon élvezi :PP
2011. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezt megnézném.A kutyu korival,te meg nyargalsz utána.
2011. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én szoktam :) itt ha kutyával görkorizok mindenki hülyének néz.. mondjuk itt az is nagy szám ha egy kutyát sétáltató gazdit látnak..
2011. szept. 11. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem túl szokványos látvány, minket hülyének nem néznek, csak kicsit összesúgnak, hogy 'nézd milyen aranyos', 'hogy élvezi', 'milyen ügyesek' stb.. De nem kell figyelned rájuk :))
2011. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Szánhúzókutyákkal nem túl jó ötlet. Egyszer próbáltam ki. Száguldottunk egy kört a lakótelep körül, kissé lehagytuk az autókat. Jobbnak láttam elengedni a pórázt, mielőtt második orbitális sebességgel Föld körüli pályára állok.
2011. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!