Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen háziállatot vegyek?...

Milyen háziállatot vegyek? Szüleim a kutyát és a macskát nem engedik.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem tengeri malacom is volt, most szobakutyám van (bolognese).

Személy szerint én a tengerimalacot jobban utáltam takarítani, és sokkal büdösebb volt, sztem. Szerettem őt is, de a kutyus jobban kötődik, ő egy igazi társ.

2011. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megbocsáss utolsó. de ha rendesen tartottad volna szerencsétlen malackádat nem lett volna büdös! :)



nekem tengerimalacom van és remek társam. Kézzel neveltem fel úgy találtam kidobva szegénykémet..szerencsére anyuék túlélték a hülyeségem ( ugyanis anyu retteg a rágcsálóktól ) és felneveltem. azóta nagyon nagy kötöttség van köztünk. :) Most lesz 2 éves. :) Imádom. :) vicces is szórakoztató. :)

2011. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a törpenyuszinak. Nagy előnye, hogy ha nem vagy otthon akkor jól elvan a ketrecbe, de kint is jól elrohangál és meglepően értelmes és tanítható. A kezdeti költségek nagyok, (ketrec, stb.) de maga a tartása olcsó. Ha megfelelő almot használsz és rendszeresen cseréled akkor teljesen szagtalan, bár a fiú nyuszik kicsit büdösebbek :) Amire oda kell figyelni az az etetése, nehogy olyan kaját kapjon ami nem jó neki, ebbe gyorsan beletanulsz. És a szobatisztaságra nevelés sem egyszerű, de megoldható. Később, ha kutyád, vagy macskád lesz sem lesz nagyobb zűr, nálunk nem bántják egymást, viszont egy görénnyel már nem lenne ilyen egyszerű.
2011. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyuszit! Nagyon aranyosak, puhák, és jó a társaáguk...az én nyuszim mindig olyan okos szemmel figyel amikor beszélek hozzá. Fekete foltos, é a neve Maszat. És lógófülű! Az ilyen nyuszik a legcukibbak, és az enyém még okos is! Ha kimondom a nevét, akkor rögtön rám néz. :) és olyan jó foglalkozni velük! Még a ganézás is könnyű. :D
2011. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
TEHENET.
2013. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!