Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Magányosan" sétáltatsz...

"Magányosan" sétáltatsz kutyát vagy társaságban?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? És merrefele éltek/sétáltattok?


Én Budapest kertvárosi részén (XVI. kerület). Itt mivel kertváros, csak "kerti kutyák" vannak, kerítésszaggató típusúak, akiket soha nem sétáltatnak és őrjöngenek, ha meglátnak egy másik kutyát. Itt senki nem sétáltat kutyát.


Mindíg magányosan sétáltatom a kutyámat, pedig jó lenne egy kis társaság, nem csak nekem, inkább a kutyámnak. Ha valakibe véletlenül bele is botlunk sétánál, a másik sétáltató elrángatja a kutyáját, mert agresszív. :-/


Esetleg személyes tapasztalatokat kérhetek, merrefele érdemes sétálni itt a XVI. kerületben?


2011. szept. 14. 13:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 kutyám van, tehát a csapat kérdés meg van oldva..:)
2011. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Tán meglepő, de szerintem a legnagyobb kutyás szociális élet a belvárosokban van. Budapesten a Szt István park, a Szabadság tér, a Városliget, Vérmező, Margitsziget, mind olyan helyek ahol a kutyások összegyülnek, beszélgetnek, közben a kutyák kihajkurásszák magukat. Nagyon jó kis tásaságok alakulnak ki.
2011. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert ott nincsenek kertek csak emelet, ott nem lehet megúszni a sétát.Kertes környéken van gáz ,amelyik kutyát sétáltatják annak többsége is antiszoc
2011. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Igen, belvárosban kénytelenek összejárni a kutyafuttatókra...stb. Kertvárosban csodaszámba megy egy kutyát sétáltató ember. :-/
2011. szept. 14. 14:18
 15/30 anonim ***** válasza:
Persze, hogy antiszoc szegény kutyám. De mit csináljak, ha rajtam kívül senki nem viszi sétálni a kutyáját? Itt csak kertben tartják őket.
2011. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
iskolába lehet még vinni ott van társaság.
2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

jaj istenem ne is mondd...


én Budapesthez közeli faluban lakom, konkrétan olyan fenyegetéseket és névtelen telefonokat kapok, hogy bombát dobnak a kertbe, meg megmérgezik a kutyáimat, meg megvernek, ha még egyszer meglátnak kutyát sétáltatni...


a kutyáim nem szöknek ki, lakott területen pórázzal viszem, csak akkor ugatnak, amikor valaki elmegy a ház előtt, szóval nem is értem, mi a probléma!



viszont egy csomó kutya szabadon van már évek óta az utcára engedve, egy csomót meg egyetlen egyszer nem láttam a kerten kívül, pedig már 20 éve itt lakom...

2011. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Igen, persze kutya iskolába lehetne vinni, de kocsi nélkül elég bonyi kutyával bejutni a városba. A buszon nem nagyon díjjazák, gyalog meg nagyon messze lenne.
2011. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk az utolsó azért már durva .Ott már rendőrségre mentem volna az biztos, de ugyanúgy sétáltatnám a kutyát de vinnék magammal egy gázpisztolyt ha meg akar valaki verni..
2011. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Kocsi nélkül nem lehet normálisan élni vidéken az a nagy helyzet:(
2011. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!