Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy boston...

Mennyibe kerül egy boston terrier?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől törzskönyvel körülbelül mennyi?!
2011. szept. 14. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
60-70.000Ft De válaszd ki a neked tetsző kennel és írj e-mailt vagy hívd fel telefonon a kennel tulajdonosát.
2011. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Kennelek.:

[link]

Eladó vagy Ingyen elvihető kutyák.:

[link]

Viselkedése.:

[link]


[link]


Sok sikert a kiskutyához, szeressed, és ne bántalmazd!:D

2011. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem lesz. Sajnos nem lehet jelenleg mert anyukámnak is van 1 szobakutyusa és attól fél, hogyha a boston terrier nem lesz szobatiszta elrontsa a kutyusát. :/
2011. szept. 15. 14:56
 4/6 A kérdező kommentje:
1200 eurót írtak :O
2011. szept. 16. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
én anno 130ezerért vettem!Dabasról,nagyon jó tenyésztők voltak.Mindig amerikábol vették a kanokat leinformált helyről,hogy még véletlen se keveredjen a vérvonal.Csakugy éri meg venni ezt a fajta kutyust egyébkétn vegyél francia bulldogot:))
2011. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi négy éve vettük akkor 800-1000 eurotól voltak kiskutyák most amiket én tudok olyan 1500 eurótól indulnak,az alatt nem fogsz tudni venni és nem is érdemes nekik ennyi az áruk.találhatsz olcsóbban hirdetéseket de sok közük nincs a boszihoz vagy francia -boszi keverékek vagy még ennyi közük sincs hozzá.néha látok külföldi hirdetést is az expresszen de persze tk. nélküliek,ki tudja milyen egészségi állapottal.ezen nem érdemes sporolni
2012. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!