Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boston terrier közepes testű?

Boston terrier közepes testű?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy a boston terrier közepes vagy kistestű, fajtaleírást angolul találtam, és nem beszélek angolt ezért nem értettem, ha kistestű akkor tudnátok mondani közepes testű terrier kutyákat?
2011. szept. 8. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nm.:D

2011. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Inkább kérj más fajta kutyát mint ezt a patkányt!!!!Mi olyan szép benne?senem szép,senem okos!!ha kistestüt akarsz akkor inkább Francia bulldogot!!!az aranyosabb
2011. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Nekem boston terrierem van, nagyon drága volt (300 000ft) és nagyon tündér, iszonyú okos! DE. sajnos nagyon beteges, azt tudnod kell róla, hogy 3 kutyából keresztezték, agyon tenyésztett, és nem egy szívós eb. Ezen kívül óriási mozgás igénye van. A szépség pedig relatív.
2011. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Pofikára pedig 90%ban francia bulldog:) és kisebb!
2011. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mér aranyosabb egy Francia bulldog mint a Boston terrier, szerintem annyi a különbség, hogy az utóbbinak hosszabb a lába. Nekem nem tetszenek az ilyen típusú kutyák, de elhiszem hogy van akinek ez jön be. A terrierek közül nekem a Jack Russel Terrier a kedvenc vagy a Foxi.
2011. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen a francia bulldogra hasonlit,a boston picit kisebb.ha veszel,bostont vegyél.a francia bulldogom nagyon túl vanna tenyésztve.mind a kettő fr bulldog kutyam beteg volt.
2011. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kis testűek közé tartozik
2011. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Boston is nagyon beteges :(
2011. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem tetszik ez a fajta ízlések és pofonok :).Aki írta, hogy van boston terrier, ő melyik kennelből vette? (mindegy, hogy mennyibe kerül, csak jó helyről legyen:)
2011. szept. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!