Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Széép a Yorkim?

Csiigusz kérdése:

Szerintetek Széép a Yorkim?

Figyelt kérdés
Igaz hogy nem fajtiszta ugyan is Yorki az apja és egy 6kg-os törpe puli az annya de én így szeretem az én kicsi Oszkáromat :) Szerintetek aranyos?? [link]
2011. szept. 18. 09:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Cuki, de meg nem mondtam volna én se hogy köze van a yorkihoz..max a szőrének a színe.
2011. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Eő kérdésre válasz: nem szép

Máodika: aranyos! de még mennyire ;)

2011. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. amúgy meg csak azért írom mindenhova hogy yorki mert, nekem minden ismerősöm azt mondja h meg sem mondanáá h nem yorki.. pedig az eggyik az tenyésztő.. és akinek nem teccik az ne nézze vagy ne írjon hozzá kommentet.. basszátok+.. -.- :$$
2011. szept. 26. 18:56
 14/24 A kérdező kommentje:
ja.. és aki azt írta hogy ronda az mutassa már meg h neki milyen kutyája van és akkor majd én meg mondom hogy melyik a szebb.. :@@
2011. szept. 26. 18:57
 15/24 anonim ***** válasza:

"Szerintetek szép a yorkim?"


Lehetséges válaszok:

igen

nem


Akkor min vagy felháborodva? Legközelebb úgy tedd fel a kérdést, hogy csak az írjon, aki hátbavereget, hogy tényleg szép.


Amúgy nem szép.

2011. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Így jártál em kell nézni!! Miért a tied szebb??
2011. szept. 30. 17:06
 17/24 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de csak úy tudnak vélemény mondani ha megnézik a képet. Ez szerintem eléggé egyértelmű. A lehetséges válaszok pedig igen illetve nem. Tudom hogy szarul esik h nem tetszik mindenkinek a kutyusod de ízlések és pofonok. Nem lehet valaki vagy valami mindenkinek szép. Ilyen nincs. Joga meg mindenkinek van vélemény mondani.
2011. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzá tennék hogy mindenkinek a saját kutyája a legszebb nem másé ezért evidens hogy ha valaki mutat a kutyájáról képed azt fogod mondani hogy a tied szebb. Ezt nem bántásként mondom mert én is és még sok ember ilyen. :) Szóval nem kell ennyire felháborodni ezen hidd el az én kutyámra is mondtak már mindent de nem érdekel mert nekem ő a legszebb a világon. :)
2011. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy a kutyád tiszta yorki, az nem látott még yorkshire-t közelről.

Mennyi idős?

2011. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Háát most pénteken volt 13.hetes!!

[link]

[link]

[link]

ezek maiak!! szerintem akkor is cukii bárki bármit modnhat.. én így szeretem ahogy van!! :))

2011. okt. 2. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!