Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való panelba?

Milyen kutya való panelba?

Figyelt kérdés
Szeretnék panel 3. emeletén tartani egy lehetőleg kis termetű, nyugodt, rövid szőrű kutyát. Melyik fajtát/fajtákat javasoljátok? :)
2011. szept. 18. 21:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

De nagyon "okos" vagy te utolsó...

Hol hallottál ilyen sületlenségeket ami itt összehordtál???De tudod mit nem is érdekel!

2011. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
A Csivava ugyanolyan kutya, mint bármley másik. De ha nem, s igazad van, valóban "patkány". Neked nem mindegy? Utolsó válaszoló? Neked nem mindegy, hogy ki tart otthon "patkányt", s ki nem? Agyhalott vagy, az a te bajod. Egy ilyen "patkány" százszor többet ér nálad.
2011. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat, utolsó előtti.
2011. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
Mopsz
2011. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Akiteki ***** válasza:
85%

Bármilyen kutya tartható lakásban, ha biztosítod a szükségleteinek megfelelő életmódot.

Nekem az ilyen kérdésekkel egyéb bajom van: Minek akar valaki kutyát, ha azt sem tudja milyet szeretne? Csak azért hogy legyen? Ha valaki beleszeret egy fajtába vagy egy kutyába és vállalja, hogy a kedvéért átrendezi az életét, napi 8x leviszi sétálni, lemond az éves nyaralásról, ha nem viheti magával és folyton szőrös lesz a kocsija meg a ruhái, az érthető, ilyen a szerelem.

De ha napi 8 órát dolgozik és az utazással együtt 10-12 órán át egyedül van a kutya, az valóban felér egy kínzással.

Mostanában sajnos az a tendencia, hogy mindenkinek kutya kell, akár tisztában van vele, hogy mivel jár a tartás, akár csak azért mert másnak is van és milyen menő dolog elmondani, hogy van kutyám.

Akár lakásba, akár kertbe csak azért ne legyen kutya, mert gondol egyet valaki, hogy kutya legyen a háznál.

Ha valaki nem tud kutya nélkül élni, az előbb-utóbb kitalálja magától is, hogy melyik az a fajta, aki az ő körülményeinek megfelel vagy csak simán annyira beleszeret a fajtába, hogy inkább feláldozza az eddigi életkörülményeit, de kell neki egy olyan.

Egyszóval: kutyát nem a lakáshoz választok, hanem magamhoz.

2011. szept. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
én nekem panelban volt labradorom.2évig utána elköltöztünk kertesbe..most 6éves,szabadon mászkálhat ki-be mégis az ideje 90%-át benn tölti.alszik a helyén...csak akkor megy ki,ha mi is kimegyünk,és addig van kinn,amíg mi..ezek se hülyék..görögországban a kóbor kutyák a napágyakon aludtak.jobban érzik magukat a kényelemben,mint a hideg,kemény földön..stb na mindegy bocs az offért,szóval ha kicsit akarsz,westie,sheltie,pincser,olasz agár,csivava,törpe uszkár.olasz agár pl ki se akar menni ha esik,vagy ha hideg van:D
2011. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Görögország ebből a szempontból tényleg érdekes. Ott fekszenek a gazdátlan kutyák a tengerparton a nyaralók között.
2011. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Akiteki eddig kertes házban laktam, ahol magyar vizslám volt és imádtam. Most lakom életemben először panelban és gondoltam megkérdezem, hátha valakinek már van tapasztalata az ügyben. És azért akarok kicsit és kevésbé "vedlőt"-már ha van ilyen szó, mert anyukámank ezek (is) a feltételei, hogy lehessen kutyám...
2011. szept. 19. 17:19
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugostan tarthatsz panelben csak több időt kell rá szánnod.Igaz hogy nekem család házban van kutyám ,de most miért kéne milliókat szánnod egy ház vételére.Egy cavi az tökéletes lakásba
2018. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!