Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél a kutyám mit tegyek?

Fél a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja van csivavám most 4hónapos. Eleinte azt vettem észre h mindenkitől fél senkit nem fogad el csak engem. A páromat sem fogadja el az elmúlt hetekben is mikor milyen kedve volt van amikor megy utánna és csóválja a farkát és van amikor retteg. Nem értem hiába simogatja játszik vele szószerint menekül a kutya. Mostmár oda jutottunk h ha közeledik felé maga alá pisil, ma már össze is fosta magát. Együtt élünk lett volna idelye megszokni, de semmi. Nem bántotta. Nemtudom mit csináljak arról nem is beszélve h nemtudom szoba tisztaságra sem nevelni. Tudja h nem szabad a szőnyegre és mégis oda megy a dolgát végezni. Mit Tegyek?
2011. szept. 19. 22:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
Vagy mégiscsak bántva lett, vagy az illat zavarja, esetleg a termete... vagy a kutya ilyen alapból, és el kell vinni ideggyógyászhoz - lehet be van kattanva az állat, vagy megevett valami drogot...
2011. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Akiteki ***** válasza:

Sikerült beszerezned egy alapból idegbeteg kutyát. Mikor megvetted, kiválasztottad, nem tűnt fel, hogy félős?

Még csak 4 hónapos. Szerintem vidd vissza és keress egy jobb helyet. 10-15 évig fogsz vele kínlódni.

2011. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1. Szőnyeget szedd fel.

2. Mi a kutyánkkal (panelban lakunk) 6-7-szer lent vagyunk, és akkor elvégzi a dolgát, szaladgálhat és játszunk is vele. Gondolom a tiéd is megkapta már az oltásokat, irány vele sétálni sokat legalább 2 óránként, hogy kint pisiljen ééés dicséret, ha kint sikerült.

3. A csivavák nagyja ilyen, tatámé is csak tatát viseli el...

2011. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor eszembe jut az emberi ostobaság, hogy sorra szaporítják az ideggyenge miniatűr "kutyákat" csak mert olyan édesek... :((
2011. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vegygél mellé még egy felet és akkor egy egész lesz
2011. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*vegyél
2011. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nixon666 válasza:
Ne verd halálra mikor ideges vagy :D
2011. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is idegbeteg a kutyád.

Vagyis dilinós"


Vannak ilyen állatok ,emberbe is van hülye..

2011. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, hogy a vidám kölyökkor játékai helyett gondotok van a kedvencetekkel.

Talán a párodnak meg kellene próbálni nem ráerőltetni magát a kutyára. hagyni, az maga akarjon kontaktust vele. Akkor is eleinte ne simogassa, hanem néhány pici finom falatot adogasson neki. Végül ő hagyja ott a kutyát, ne várja meg, hogy az menjen el tőle.

Meg lehet próbálni valami vitamint is neki, ami az idegrendszert erősíti.Ennek Neked kellene utána nézni. Pici még a kutyád, valamit lehet rajta javítani. Ha nem is lesz mindenki nyakába ugráló eb, de veletek biztosan békében fog tudni élni. Csak ne veszítsétek el a türelmeteket.

2011. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Arról még nem is hallottam, hogy fel kell szedni a szőnyeget... lehet ettől is idegbeteg az állat...?
2011. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!