Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya tenyésztőtől, de...

Kölyök kutya tenyésztőtől, de mégis törzskönyv nélkül? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sok hírdetést is olvastam kölyök kutyákról,és a legtöbb "tenyésztő" törzskönyv nélkül adja a kölyköt, ált kevesebbért mint a törzskönyvesek. Gondolom, akkor nem megbízható helyekről van szó? Szerintetek is, ha már tenyésztőről van szó, az a minimum, hogy törzskönyv is jár az ebhez?
2009. ápr. 25. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a 09.04 esnek írom: végre valaki van itt aki ét is hozzá a többi hozzászólón kívül!!!!

egyébként a 17.02 es hozzászóló vagyok.

Nem a felnőtt kutyáknakm nincs törzskönyve mert nekik van kb 1-2 kutyánknak nem volt törzskönyve eddig akik a mieink voltak, azok közül!!! a kiskutyákra nem kérjük meg a törzskönyvet mert nem mindenkinek kell!!!

2009. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

"Nem a felnőtt kutyáknakm nincs törzskönyve mert nekik van kb 1-2 kutyánknak nem volt törzskönyve eddig akik a mieink voltak, azok közül!!! a kiskutyákra nem kérjük meg a törzskönyvet mert nem mindenkinek kell!!!"


Kicsit érthetetlenül írsz és zavarosan fogalmazol. 8 általános megvan?

2009. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Képzeld megvan! De ha nem éretted akkor leírom még egyszer.

A nagykutyáink közül szinte mindnek volt törzskönyve. A ksikutyáknakk nem szoktunk mostanában törzskönyvet kérni! Remélem mostmár megérted.!!

2009. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 4500-as!

Megpróbálom egy egyszerű példával érhetővé tenni miért kerül többe a származási lap mint 4500 ft.


A budapesti tőzsde,2009 május,1 tonna búza 48.100 ft(1 tonna=1000 kg) vagyis 1 kg búza 48 ft.

1 kg "valamire való" kenyér 250 ft-nál kezdődik.

Miért van ez?Ha erre a kérdésre tudod a választ,akkor remélem világos az is,hogy vannak járulékos költségek amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.

Mielőtt kötekedésnek vennéd(ezt te írtad),mert én írtam előtted azt a hosszú választ ist.


I the devil

2009. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyon ciki, hogy másodjára se bírja leírni:D
2011. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!