Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiú kutyusom neve Wolfi...

Fannii.* kérdése:

A fiú kutyusom neve Wolfi legyen vagy Zeusz?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek nagyon fontos lenne.:$
2011. szept. 22. 14:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Zeusz
2011. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg kutyusnak Zeusz a neve, uh szerintem legyen inkább Wolfi:-)
2011. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a Wolfie nevet csak olyan kutyának adnám ami nyomokban hasonlít egy farkasra (Németjuhász, Utonagan, Cseh farkaskutya, Husky, Malamut, Akita, és ezek keverékei). Nem is olyan rég egy futtatón hallottam, ahogy egy nőci kiabál a kutyája után akit Wolfienka hítak, és hát láttam, hogy a bokorból kiugrik egy Yorkie és fut a nőhöz. Hát rettentő mulatságos volt, meg kissé idétlen is, ha egy kis kutyát így neveznek el. De volt ennek már a reciproka is. Mikor egy Német dog-nak Picúr volt a neve. Hát nem volt épp picike :DD A Zeusz az már más. A kiskutyának adott Zeusz név aranyos, a nagykutyának pedig tekintélyt parancsoló. Szerintem a Zeuszt válaszd, hacsak nem az előbb említett fajtákból való a kutyád.
2011. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Banyek most istenem... mert szerinted [ első kommentező ] a Duci név nagyon jó kutyanév lenne? 1. mai világban nem tudsz olyan kutyanevet mondani, ami nem lenne idétlen. 2. mai világban már semmi sem eredeti bakker.ugyhogy köszi.
2011. szept. 22. 18:57
 15/18 A kérdező kommentje:
és Golden Retriever.*-*
2011. szept. 22. 18:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én kutyám Fánk.. a másik meg Joker :) nekem ezek eredetiek :D jah és szerintem tök mindegy hogy a Zeusz sokszor fordul elő! Ha olyan kutya hogy hasonlít a farkasra akkor a Wolfi jobb. De ha Vizsla akkor annak a Zeusz illik szerintem :)
2011. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: Duci? Ez csak béna, de nem eredeti. :D

Amúgy meg szerintem normális választ adtam és lehet eredeti nevet adni egy kutyának, ami nem tucat név és nem hangzik el több filmben is, mint pl. a Zeusz.

Ezzel én nem szóltam le az általad talált neveket, de igen, én kreatívabb vagyok Nálad és egyiket sem adnám a kutyámnak.

Ráadásul nem tudom elképzelni, hogy a Zeusz és a Wolfi ugyanarra a kutyára passzoljon..(már ha a természetét és a kinézetét is figyelembe vetted).


Jah..és kicsit gyér a megfogalmazásod is. Bár gondolom nem én vagyok az első, aki ezt közli Veled bunkókám. ;)


:P :)

2011. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Na idefigyelj.Kit érdekel ha kreatívabb vagy?-.-

És nekem sem tetszik a Duci te hülye.-.-xdd

És ZEUSZ lett és ha tömegnév akkor mivan?Ugyanolyan név, mint a Tibi vagy a mittudomán micsoda ugyhogy kussoljál.!csumy.: D

2011. szept. 25. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!