Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves német juhászkutyám ha...

1 éves német juhászkutyám ha meglátja magát a tükörben vagy egy autó oldalán vicsorogva, morogva menne neki "saját magának". Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vagy próbálkozzak még azzal, hogy mindkét kutya pórázon van és úgy szokatni? Mert akkor csak bevittem a kapun és már akkor begurult. Vagy ez már halott ügy?
2011. szept. 22. 15:49
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Az én kutyám is neki akar menni saját magának ha meglátja valahol a tükörképét. Pedig vittem régebben sokat sétálni, és az utcában is volt egy másik kutya akivel nagyon jól elvoltak, soha nem akart nekitámadni, de ha az utcán meglát idegen kutyát nem viseli túl jól. Gondolom amikor két kiengedett kutya is megtámadta egy sétáltatás során, az nem tett túl jót a szocializációjának. Az óta nem is nagyon mertem kivinni sétálni.
2011. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az enyém is ilyen. Azzal a német juhásszal a mai napig elvan, de más kutyákkal nem. Akkor nem csak az enyém ilyen, egy kicsit megnyugodtam.
2011. szept. 22. 15:52
 14/21 anonim válasza:
66%

Kedves kérdező nem tudom hogy az edigi hozászólók mien

butaságokat hordat össze de elmondom neked hogy azért

akar a saját tükörképére rátámadni mert azt hiszi hogy

az a tükörkép nem ő maga.

Most gondolj bele a tudósok kivizsgálták hogy az emberszabásuakon

és a delfineken kívül nincs ojan élőlény ami tükörben

önmagát látja és nem mást.

Még az emberek is kb 3 éves korukig nem tudják hogy a tükörben magukat látják.


Ugyhogy további szép napot :)

2011. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy másik kutyának nézi. De akkor ez normális dolog. :)
2011. szept. 22. 15:57
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog. Mint ahogy az sem, hogy csak szögesnyakörvön tudod sétáltatni, az sem, hogy egy magát kiképzőnek nevező egyén szerint el kéne passzolni a kutyát, mert nem működnek a módszerei. És te se vagy normális, hogy úgy állsz neki a szoktatásnak hogy besétálsz az udvarra az öledben a kicsivel.


Nagy közös séta kint hogy mindkét kutya jól elfáradjon, és utána együtt hazamennyi velük. Ez a módja a szoktatásnak.

2011. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a barátomnál lévő hatalmas ónémet juhász csak megszagolta a kezemben lévő kiskutyát és tovább sétált.
2011. szept. 22. 16:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Idegrendszerben nincs a toppon a kutyád. Kölyök kutyát nem bánt egyáltalán egy jó kutya. Keress hozzáértő kiképzőt, aki helyreteszi a kutyádat, aztán Neked is megmutatja, mit kell vele tenned.Addig ne találkozzon a kicsivel, csak idegen területen , ha ott elviseli.
2011. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2011. szept. 22. 22:57
 20/21 anonim ***** válasza:
Tessék, itt a megoldás: Felhívás! Hamarosan induló TV műsorba várjuk problémás kutyák és gazdáik jelentkezését! Agresszív vagy túl félős? Nem lehet otthon hagyni? Folyamatosan ugat és mindent szétrág, esetleg még be is piszkít? Bicikliseket kerget vagy meglép otthonról? Ha ezekhez hasonló vagy más problémád van kutyáddal, mely szakértő segítségét igényli, most itt a nagy lehetőség! Aki pedig segítségedre lesz, az nem más, mint Korom Gábor, a Tükör-módszer megalapítója és a Neked ugatok c. könyv szerzője. Küldj egy rövid ismertetőt és egy videót a problémáról az alábbi emailcímre: problemaskutya@gmail.com <mailto:problemaskutya@gmail.com>, és várd kollégánk jelentkezését! Az első forgatás várható időpontja: szeptember 30 - október 7. A forgatás várhatóan fél napot vesz igénybe, plusz egy óra a stúdióban. Az első forgatásra jelentkezési határidő: 2011. szeptember 28. (szerda) Olyan gazdák jelentkezését várjuk, akik vállalják a televíziós szereplést, és tudnak alkalmazkodni a forgatáshoz.
2011. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!