Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves német juhászkutyám ha...

1 éves német juhászkutyám ha meglátja magát a tükörben vagy egy autó oldalán vicsorogva, morogva menne neki "saját magának". Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám sem szereti az idegen kutyákat csak azokkal jön ki amelyiket ismeri.Nem régen sikeresen szoktattam össze egy kicsivel,azóta a legjobb barátok.Szóval ne add fel egy próbát mindenféleképpen megér.Mondjuk ismerned kell a kutyádat....elmondom nekem,hogy sikerült.Mindenki azt javasolja,hogy semleges helyen mutasd be egymásnak,de én ezzel nem is próbálkoztam,mert tudom az enyémmel ez lehetetlen.Mielőtt bevittem a kicsit a nagyra tettem szájkosarat,igy nem tud még ha akar sem kárt tenni a kicsiben.Természetesen volt ugatás,morgás...a kicsi fél,de ahogy felbátorodott és a nagy megszagolhatta akkor már jobb lett a helyzet.A kicsit elzártam,de úgy hogy lássák és megtudják szagolni egymást.Összeengedni csak szájkosárba....amikor már igy nem akarta "megenni" levettem róla,de csak a felügyeletem mellett lehettek együtt.Nekem szerencsém volt mert pár nap alatt sikerült....
2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!