Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor fél a kutyám?

Most akkor fél a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy 4hónapos kaukázusi juhász kiskutyusom,de sokan azt mondják rá hogy fél->séta közben kérdezik h megsimogathatok,igen válaszolok az illető nyúl Linda felé, a kutya elfut de amolyan játékosan mintha körbe futná az illetőt aztán vissza megy hozzá és megint elfut.De itthon már most ugat már amikor olyan kedve van..ugye nem fél?tenyésztőtől van.De kicsit zavar hogy félősnek titulálják.Bocs a hosszú szövegért :)
2011. szept. 24. 20:27
 1/5 nory0722 ***** válasza:
Ha játékosan szaladgál,a fejét kissé leszegve és sunyin nézve :) akkor csak játszik,mindig mindenkivel játszani akar. Nem fél,de ez később nem lehet túl jó,tehát én a helyedben tennék ellene. Én pl mikor megállít valaki,hogy megsimogassa a kutyákat,leültetem őket,szólok az illetőnek hogy tegye oda először a kezét,aztán simogathatja. Nem azért,mert különben bánt vagy hasonló,csak sok gyerek simogatja őket,akik hirtelen mozdulatoktól megijedhetnek, így jobb,ha ül,meg ha eleve megszaglászhatja,akkor nem fog folyton a keze után 'nézni',mikor fejét akarja simogatni az illető.
2011. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ájjj, negatív energiát szívsz magadba, mindaná Cesar Milan :)


Figyelj, kibicnek semmi sem drága, és mindenki nagyon okos. A kutyussal menj el egy kutyasuliba, iratkozz be a kutyaoviba. Először egy nagy hülyeségnek hittem, de télleg jó, nem csak neki, neked. Sok sikerélményetek lesz, és csak gondolj bele mekkora lesz a kutyud egy év múlva... na majd akkor senki nem akarja megsimizni, te meg röhögsz magadban :) Sokkal jobb egy kutyát fejbiccentéssel behívni mint pórázrántással.

2011. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D


nem, nem fél.:)


Az én közép-ázsiaimra is ezt mondták.:D:D:D:D:D

most meg az oktató sem meri megfogni...

4 hónapos kölyökként örülj, hogy még ilyen kezes.:D


amúgy én a helyedben nem hagynám, hogy nagyon simogassák...

ez a kutya nem arra van kitalálva.


amúgy valószínűleg csak játszik - ennek a fajtának a támadási technikája az "odakap és ereszt".


5-6 hónapos korára szerintem kinövi.

2011. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem már őriz-véd, az csak a megtévesztő manővere
2011. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát mikor múltkor apu kollégája bejött akkor is ugatta,körbe futotta morogta ugrott felé,harapott.fülei leszegve.stb

sétánál is hasonló cask ott nem morog,ugat ott kevésbé agresszív :D

2011. szept. 25. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!