Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudtátok feldolgozni...

Hogy tudtátok feldolgozni kedvencetek elvesztését?

Figyelt kérdés
:,( most temettuk el és nagyon fáj!
2011. szept. 26. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem döglött még meg én írtam és nagyon sajnálom ha ezzel a lelkébe gázoltam.. -.-

Nálunk falun az ember hal az állat döglik nemtudom nálatok hogy van...

2011. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Erre írta: "na ezért nem tatok házi kedvencet!!! mindenből egy tucat és ha megy hagy mennyen!!"
2011. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Pontosan,no jo van én is feldúlt voltam,vagyok!es nem tetszett, h csak igy elintéz engem!BOCSÁNAT!!!!!!!
2011. szept. 27. 20:35
 14/22 anonim válasza:
30%
Én megpróbálom hamar feldolgozni!
2011. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy 3 éve lesz hogy element...még most is sirok...ha eszembe jut..és faxság sztem hogy jaj szépdolgokra kell gondolni..attol legalábis nekem még joban hiányzik...
2011. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
én is bocsánatot kérek a kérdezőtől! volt egy nagyon kedves németjuhász kuvasz keverék kutyám , azt tanítanom sem kellett az csak nem beszélt ,túlságosan megbízott bennem egy éves lehetett , be feküdt a kocsim alá aludni édes apám nagyon beteges volt (hajszál eres érszűkülete volt, már nem voltak lábai) és ezen az éjszakán rosszul lett és rohannom kellett vele az ügyeletre és át mentem a kutyámon a kocsival akkor meg fogadtam ,hogy soha többet nem fogok állattal semmilyen közeli érzelmi kapcsolatot nem engedek meg magamnak na innen van a tucat és érzelem nélkül!! ez KB. 20 éve volt ,de még mindíg könnybe lábad a szemem!!!
2011. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden nap meglátogatom őket. A Fotóik, videóik pedig egy rövid pillanatra visszahozzák őket.

[link]

2011. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Három hete ment el az én kutyuskám. Öreg volt, és tüdőrákos is. Láttam mikor ugrás közben összeesett és ott meg is halt. Én úgy "dolgoztam fel", hogy a másik kutyánkhoz kimentem, és szinte amikor volt időm őt simogattam, beszéltem hozzá (hihetetlenül passzív kutya, egész nap fekszik, és horkol!) ölelgettem.

Találtunk egy kiskutyát az úton, szegénykém, le volt fogyva, és biztos, hogy csúnyán megverték, befogadtuk, mert szüksége volt ránk. Nem mondom, hogy kitöltötte az űrt, de nekem segített feldolgozni, hogy ez a rendje. Meghalt, de akkor segítek másik kutyusnak olyan életet adni, amit megérdemel.

Mondjuk lehet "segített" ezen az is, hogy édesanyám akkor halt meg mikor 10 éves voltam, mamám meg két évre rá. Úgymondva muszáj volt korán ráébrednem az élet rendjére, és tudtam, hogy az is be hogy következni nemsokára, hogy az én picikutyám is elmegy.

2011. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kutyám volt. Az első igazából nem az enyém, hanem a papáméké. Az is megviselt, de másik kettő sokkal jobban. Mindkettő német dog volt. A kan 4,5 évesen szívrohamban halt meg, egyik reggel már nem élt. Nagyon nehéz volt, egyetlen könnyebbség az volt, hogy akkor már ott volt a lánya nálunk és őt szeretgettem. Aztán a szuka is szives lett. 3 évig húzta betegen, gyógyszereztük, vizesedett. Aztán egyszer elkezdett hányni, szinte folyamatosan. Akkor azt mondta az állatorvos, ennek így már nincs értelme, mert lehet, hogy 1 hónappal meg tudná hosszabbítani az életét, de az csak szenvedés lenne. Nagyon fájó szívvel döntöttünk az elaltatás mellett. Amikor a doki beadta az injekciót azt mondta, szinte alig volt vére a kutyának, én is láttam átlátszó pirosas "valami" volt. :( Azt mondta a doki, nem is érti, hogy élhetett ez a kutyus ennyi ideig. Aztán mondta, hogy ennek egyetlen oka lehet, az, hogy nagyon-nagyon szerettük és ő is nagyon szeretett bennünket és ragaszkodott hozzánk. Idővel enyhül a fájdalom, de elfelejteni nem lehet.
2011. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
...ez mind nagyon szomorúúú :(((
2011. szept. 30. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!