Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudtátok feldolgozni...

Hogy tudtátok feldolgozni kedvencetek elvesztését?

Figyelt kérdés
:,( most temettuk el és nagyon fáj!
2011. szept. 26. 19:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A kissé nyersre sikeredett "hadd menjen"-ben nagy igazság van,nem szabad ragaszkodni.

Én másfél hónapja voltam kénytelen elengedni a 14 éves kutyámat,aki addig minden szabad percemet és gondolatomat lekötötte(hajnalban keltem miatta,este a táskát se tettem le,hogy többet sétálhassunk,a legjobb tápokat és vitaminokat kapta)hihetetlen kötelék volt közöttünk.

Bár ott magasodik a sírja,és az ő illata,a kotorászása helyett csak a semmi van,a mozdulatlanság,azért úgy hiszem ugyanúgy VAN valahol.ahogy mi emberek is csak színleg tűnünk el szem elől.Ez már csak csendes bánat,emlékekkor jön elő.Amikor el kellett döntenem,hogy elaltattatom,akkor három napig zokogtam.

2012. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 lacika969696 válasza:
0%
Ez beidegzodes el kel felejteni en szerintem nem kel ugyet csinalni belole enszerintem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!