Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyen egy husky kiskutya,...

Mit egyen egy husky kiskutya, hogy egészséges legyen? Azt hallottam, hogy házi kosztot felnőtt korában sem ehet, mert hasmenése lesz. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 06:30
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:
66%

Van egy olyan gyanúm, hogy a kutyád egészsége nem a tápláláson fog múlni.

Igen, ezek a tápok drágák. Az oltások, a féreghajtás, a kullancsriasztó, az ivartalanítás is drága. Két dolog van, ami a kutyatartásnál is drágább: a macskatartás és a gyerektartás.

2011. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

A Pedigree szep,szines csomagolasba oltoztetett elelmiszeripari hulladek,gyakorlatilag hasznos tapanyag nelkul.A konzervek nagy resze viz,es azok utan,hogy az embereknek szant felvagottak kozul is csak a legdragabbak vannak igazi husbol,talald ki,vajon mi lehet a kutyaszalamiban?


A felsorolt tapok azert dragak,mert jo minoseguek.Egyebkent ha a kutyadat hussal akarod etetni,akkor se jossz ki olcsobban,csakhogy pusztan a hus nem eleg a fejlodesehez,plane kolyokkorban.A kolyoknek egyebkent kulon kolyoktap kell,a felsoroltak kozul mindegyiknek vannak direkt az adott meretu fajtak kolyok egyedeinek fejlesztett tapok.

Ne haragudj,de en erre csak azt tudom mondani,hogyha nincs penzed kutyakajara,akkor miert tartasz kutyat?

2011. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Én meg erre csak azt tudom mondani,hogy nagyon sok embernek van gyönyörű kiskutyája és nem a 10-20 ezer forintos táppal eteti.A mai világban csak a kiváltságosok tehetik ezt meg.Nem sok embernek lenne kutyája,ha csak ezekkel a drága tápokkal lehetne őket etetni.A húsról meg annyit,hogy van a henteseknél maradék,meg csirkeláb aminek kilója még 200 ft sincs.
2011. okt. 1. 17:52
 14/17 Tyler913 ***** válasza:
54%

Nem feltetlenul kell kivaltsagosnak lenni,csak amikor az ember kutyat vesz,szamolni kell azzal,hogy etetni,oltatni kell,stb. tehat fenntartasi koltsege van.Amikor autot veszel,akkor is belekalkulalod,hogy nemcsak a vetelarat kell kifizetni,hanem benzin is kell,szervizelni is kell.

Azert azt megnezem,hogy milyen gyonyoru lesz a kiskutyad,ha csirkelabon kell felnonie a szerencsetlennek.


Egyebkent egy kozepes testu kutya tartasa megoldhato havi egy tizes korul,nem hiszem,hogy ehhez ujgazdagnak kell lenni.Ha meg nem tudsz ra ennyit szanni,akkor tenyleg minek a kutya?

2011. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Akiteki ***** válasza:
52%
Aki a kutya árán spórol, az a kajáján is szeretne. Ha a kérdező normális helyről vett volna huskyt, akkor nem itt érdeklődne, hanem a tenyésztővel beszélgetne a kutyájáról. De inkább vette az olcsót, mint a jót.
2011. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én meg azokat a kutyákat sajnálom,akik szegények nem ismerik a húst,csak koszos tápokon nőnek fel.Állatorvossal is konzultáltam és ő is azt mondta,hogy ezeknek a tápoknak csak a nevét fizetik meg!!!!
2011. okt. 11. 20:08
 17/17 Tyler913 ***** válasza:
57%

Jaj szivecskem...Ellentmondasz magadnak.Egy oldallal ezelott meg a Pedigree-t hoztad szoba,most meg "koszos" tapozol? Meg hogy csak a nevet fizetjuk meg?Pont a Pedigree,Chappi,Darling tipusu tapok,ahol a nevet meg a marketingkoltseget fizeted meg,es azert draga.


Amugy kivancsi vagyok,hogy az altalad emlitett 200 Ft-bol mennyi hust tudsz kihozni a kutyadnak.

Add meg az allatorvos nevet,akivel konzultaltal,plusz azt is,milyen tapokrol beszelt,mit ajanlott es mit nem.Amugy ot ki szponzoralja?:)

2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!