Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon feldagadt a kutyám...

Nagyon feldagadt a kutyám hátsó lábán a 2 ujj közötti rész. Először azt hittem, hogy hiányzik egy ujja (akkora hézag van a 2 ujj között), aztán láttam meg, hogy "csak" fel van dagadva. Nagyon gennyes neki. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kenjek rá Framykoin-t és kössem be estére? El nem tudom képzelni, hogy mitől lehet olyan. Azt tudom, hogy éjjel a szőnyegét kaparászta (hallottam), de akkor miért a hátsó lába a rossz? A hátsó lábán a körmök rövidebbek is.

Nagytestű kutya.


2011. okt. 1. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, vidd el, aztán majd megegyeztek a orvossal, ha lelkiismeretes, akkor nem hagyja szenvedni, csak mert nem tudsz azonnal fizetni.
2011. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gennyesedés már hosszabb fertőzést követően alakul ki. Akár toklász is lehet benne. Az nem jelent semmit, hogy Te nem láttad benne.

Ha odáig nem akarsz eljutni, hogy amputálni kell majd egynéhány lábujjat, rosszabb esetben akár a lábat, meg kell oldanod az orvost.

2011. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
csak ma vettem észre először, h fel van duzzadva, pedig minden nap játszom vele. tehát éjjel történt...:/ nem tudom az orvost megoldani, munkanélküli vagyok :(
2011. okt. 1. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!