Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltam egy nagy hülyeséget,...

Csináltam egy nagy hülyeséget, hogy tudom vajon visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Eladtam a yorkimat a kislányom miatt de nem bírom nélküle, már tiszta beteg vagyok szinte mindig rá gondolok és még a kislány is elkezdte emlegetni. Hogy lehet valakit megyőzni hogy visszaadja?
2011. szept. 1. 11:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Pénzzel, de mivel tudja neked nagyon kell ezért sok pénzzel.
2011. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Bár az eladás okát nem igazán értem. Mindenesetre ez kemény tanulópénz lesz neked (lehet h szó szerint), h a kutya nem játék....
2011. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld meg visszavásárolni. Győzd meg a vevőt, hogy rájöttél, ez a kutyának sem jó, hiszen szeret benneteket. Egy próbát megér, lehet, hogy nem is tudott beilleszkedni az új helyre. A kutya ragaszkodik a gazdájához, nem lehet csak úgy adni-venni, főleg ha felnőtt. Hívd fel az új gazdit és majd írd meg mire jutottál. Drukkolok.
2011. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Mikor adtad el? És miért?
2011. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
hát ne haragudj, de ha én vennék egy kutyát, akkor azért venném, mert szeretném, és tuti nem adnám vissza annak, akitől vettem
2011. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem adnám el a kutyámat,mert nálunk családtagnak számít.Ahogy a fiamat sem adtam el soha..

A fiam 2 kutya mellett nőtt fel,és ma is makkegészséges.


Másrészről ha vennék kutyát akkor azért vennék mert megszerettem,és családtagnak tekinteném őt is.Nem is adnám vissza még sok pénzért sem..

2011. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

hát figyu, szerintem törődj bele. Ezt nem lehet visszacsinálni, gondolj bele, hogy az akinek te eladtad az mennyire akarja majd visszaadni? Semennyire:/

Esetleg megkérdezheted, hogy ő hogy érzi magát a kutyával be tudott e illeszkedni(mármint a kutya) és említsd meg, hogy ha valami gáz van akkor te szívesen visszavárod a kutyust. De ne erőltesd.....

2011. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Azért adtam el mert a kislány (1,5 éves) egyik nap kakival a kezében jött be az udvarról de volt hogy a szájába is vette. Ekkor hirtelen feltettem a hirdetést és hamar jöttek is rá pedig 7 éves a kutyus. Szóval nem a pénzért az még a mindig ugyan ott van ahova letette a csaj aki megvette. 4 napja adtam el de eszembe sem jutott hogy ennyire fog hiányozni, gondoltam csak néha eszembe jut de gondoltam biztos jobb helye lesz mint nállunk ezzel szemben jó ha 1-2 órát másra tudok gondolni és nem jön rám a sírás meg a remegés. Párom beszélt vele de a csaj azt mondta jól érzi magát a kutya, de legalább tudnám hogy tényleg jobb neki...
2011. szept. 1. 12:31
 9/31 anonim válasza:
Legfeljebb, mégha nagyon is hiányzik, beletörődsz. Idővel talán jobb lesz. (:
2011. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Lépj túl rajta és keres egy új kutyát!(Már nem fogod vissza kapni a kutyádat!)

[link]

2011. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!