Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyám a...

Hogy szoktassam le a kutyám a hisztiről?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdődött az iskola (estire járok) egész nap itthon vagyok vele mikor elmegyek ha nem köszönök neki akkor olyan ugatást lerendez hogy visza kell jönnöm mert a szomszédok már szóltak, mikor hazajövök nem tudom elvenni a cipőm mert ugrál rohangál mászik rám és nem nyüszit hanem annál kicsit másabb egész addig amég nem simogatom meg és nem köszönök neki. Hogy tudnám erről elszoktatni régen nem volt ilyen
2011. okt. 6. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az enyémtől nem elköszönök, hanem közölöm vele hogy megyek, mert akkor tudja, hogy nem csak pl. a szomszédba, hanem huzamosabb időre. Ha hazaérek odajön köszönni, egyszer megsimogatom, majd mindenki megy a dolgára.


Az előző módszerek szerintem hatásosak, plusz fáraszd le. Nem kell feltétlenül a futásra gondoloni, lehet csak agyilag. És tanulja meg a marad parancsot.

2011. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"akkor mától jön a hazaérkezésnél bármennyire teper ne mveszem figyelembe"

Rendben! Légy kitartó és következetes! Legalábbis kitartóbb, mint a kutya! Egyszer kell végigcsinálnod, hogy utána nyugalomban élhessetek tovább. Esetleg szólhatsz a szomszédoknak is, hogy a siker és a későbbi nyugalmuk érdekében most egy ideig legyenek kicsit elnézőbbek!

2011. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt a viselkedést jutalmaznám, ami nekem tetszik. És neki bármilyen figyelem jutalom. Szóval ha hülye, le kell sz*rni. Amint normális, jöhet a simi.
2011. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este hazajöttem odaköszöntem neki és semmi simi 5 perc után megunta a nyávogást
2011. okt. 7. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!