Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen felelőtlenek az...

Miért ilyen felelőtlenek az emberek? Az ilyeneknek nincsen bűntudatuk?

Figyelt kérdés

Tegnap apum mikor tegnap jött hazafelé és az út szélén meg látott egy csont sovány Német juhász kölyköt. Akkor nem tudta fel venni mert tele volt az autó. Szóval haza jött és vissza mentünk érte majd el hoztuk. Szegény csont sovány volt. A kutya a doki szerint 6 hónapos. Egy embernek hogy van szíve ki tenni a kutyát? Nem értem miért nem agya be menhelyre. Vagy biztosan van olyan akinek kell egy kölyök kutya. De az ilyen embereknek nincsen bűntudatuk hogy sorsára hagytak egy állatot??? Én értem meg őket!!!! Nem kötelező állatot tartani! De szerintem itt az lehetett hogy el hozták az a kis 8 hetes kutyát. Az ugye jaj milyen aranyos. De mikor már 6 hónapos a kutya akkor már nem olyan enni való és persze többet eszik meg hát nagy.


Amúgy a kutya már jobban van most is ugat. Nagyon jól őrzi a portát pedig csak 1 napja van itt. Másik 3 kan kutyámmal hamar össze barátkozott bár még van némi morgás, de semmi több. A doki már látta. Jövő héten jön oltani. Napi 3x adunk neki enni kis adagokban. Tegnap óta egy hangyányival kerekebb.


2011. okt. 6. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tégy úgy. jelentsd is fel!
2011. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha én ilyet látnék, hogy kutyát dobnak ki az autóból, az lenne az első dolgom hogy követem őket és mikor otthaggyák valahol az autót, úgy ripityára töröm, hogy csak bánhatják hogy nem a kutyák eltartást fizették volna. ezután feljelentés, közben pedig a kutyusokat látnám el.
2011. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

15 éves válaszadónak: tedd is meg, bárki is volt a tettes!

Egyszer hallottam egy testvérpárról, akik azért jelentették fel egy családtagjukat, mert kidobták a szeretett kutyájukat.

2011. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi is kölyökként találtunk rá a miénkre, egy dobozban egy buszmegállóba volt kitéve...
2011. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvesek vagytok! Ha az emberek nagyobb többsége így gondolkozna, nem lenne semmi gond a földön.

Csak sajnos vannak a szemetek, ostobák, kegyetlenek. s vannak az érdekltelenk. s vagyunk mi, akiket érdekel. Sajnos mi vagyunk a legkevesebben!

Aki állatkízásról tud, annak feljelentést kell tenni rendőrgésen, önkormányzatnál ahol tud.

Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy elérnek vele valamit, de meg kell próbálni.

Bűncselekménynek számít! Börtön járhat érte.

Vagy fel kell venni a kapcsolatot állatvédő szervezetekkel. Esetleg az álarcos állatvédőkkel. Ha sokat kérdezősködsz, biztos lesz valaki, aki ismeri azt aki ismeri amazt...

Sajnos én nem tudom kik ők, de biztos, hogy nem huligánok.

A törvény nem működik jól. Azért alakult meg ez a csoport.

Biztos sokan támogatják és támogatnák is őket.

2013. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!