Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időt és figyelmet...

Mennyi időt és figyelmet igényel egy csivava?

Figyelt kérdés
Napi hányszor kell vinni sétálni? 8-9 órát egyedül mit csinálna amíg suliba vagyok? Tényleg van olyan pelenka amire rátudnak pisilni és zselévé változik? stb. stb.
2011. okt. 9. 20:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
En most decemberben,vagy januarban szeretnek venni egy csivi babat,7,8 orat egyedul lenne. Hozza lehet ehez szoktattni,es nem lesz szomorkas ettol?????
2011. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mivel nekem is egyedül kéne hagynom 7-8 órát, inkább lemondok róla. Nekem sem és a kutyának sem lenne jó.
2011. nov. 23. 15:09
 13/13 anonim válasza:
0%
Nos a csivit 2 szer kell sétáltatni és elvileg 4-5 étkeztetést igényel egy nap ezt honlapokon olvastam.És sztem szünetben vegyél csivit mert akkor lesz időd rá és akkor taníthatod úgy hogy ne hiányoljon.Szerintem kibírja amíg suliban vagy.8-9 órát biztosan.Én is kapok majd egyet de mi is szünetbe vesszük mert akkor lesz idő rá.Egyépként van ismerősömnek kutyája ami eleinte hiányolta őt de már megszokta hogy munkába megy.
2011. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!