Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel szoktad öltöztetni a...

Fel szoktad öltöztetni a kutyádat amikor hideg van?

Figyelt kérdés
Nekem egy tacskóm van és ilyenkor már fel van öltöztetve mert még a fűtött szobában is fázik, meg nem szeret kimenni ha nincs rajta ruha, reggel már várja hogy feladjam rá.Mások is felöltöztetik a kutyákat?Mit szól hozzá?
2011. okt. 10. 20:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
9%
Azért azt ne felejtsük már el, hogy a lakáskutyák nem növesztenek téli szőrzetet, nem készülnek fel rendesen a télre, és így ők igenis megfázhatnak bármekkorák is legyenek. Na meg ez legyen a legnagyobb baj, amíg kutyák láncon vashordóban vészelik át a telet, hogy néhányan kabátot tesznek rá. Istenem...
2011. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Nézd ez a tacskó:


[link]


Nem vadász kutyának tartom, nem is házőrző,max jelző kutya.Nem kinti kutyának van szoktatva és k*rvára leszarja mindenki ,hogy te hogy tartod a kutyádat,egészségedre,tarts kint őket ha neked ez a jó, de ha nem a kérdésre válaszolsz légy szíves takarodj innen, kedves utolsó válaszoló!!!

2011. okt. 11. 18:49
 23/38 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért a kérdés így szól:


Fel szoktad öltöztetni a kutyádat amikor hideg van?


Ami nem válasz a kérdésre: Nevetséges,hogy ilyenkor felöltözteted, az én kutyám szereti a hideget, én mozgatom a kutyámat....és egyéb hasonló válaszok NEM válaszolnak a kérdésre.


A válasz: Igen felszoktam mert: (pl.fázik a kutyám)

Nem nem szoktam mert: (pl. nem fázós a kutyám,nem szeretem a ruhát a kutyán ezért nem)

2011. okt. 11. 18:55
 24/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem tartod vadászkutyának?? Attól még az, nézz utána.

"Ha valaki tacskót választ,az nem csak egy vidám ebet kap társul,hanem egy ezer éves múltban gyökerező kiváló vadászkutyát is."

"A tacskó alapvetően vadászkutya,( Kotorékeb)"

"Közkedvelt elnevezése a dakszli, amely az eredeti német névből, a dachshundból ered, amely borzkutyát jelent. Ez nem véletlen, hiszen zsákmányát a föld alá is követi."


[link]

2011. okt. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
89%
Ne magyarázkodj már neki kedves utolsó. Ugysem érti.!!!!
2011. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy feleslegesen erőlködök :)

Egyébként nagyon ajánlom a kérdezőnek - és minden tacskókedvelőnek - a Snipp, a nagy vadász című regényt. Nagyon szép, megható történet, és sokat elárul a tacsik valódi természetéről, "véréről".

2011. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Azért mert most kitaláltad,hogy te mekkora okos vagy, hogy most jól kioktatsz attól még nincs igazad,mert másképp is érthető amit írtam mégpedig úgy,hogy ÉN nem tartom vadászkutyának abban az értelemben, hogy nem vadászkutyának van tartva, soha életében nem is volt.Tudom,hogy a tacskó vadászkutya, azért mert hülyének nézel másokat attól még nem leszel okos....
2011. okt. 12. 15:12
 28/38 A kérdező kommentje:
De továbbra sem a kérdésre válaszolsz, úgy,hogy igen hiába magyarázol nem érdekelsz!!!!És senki más kioktatása nem érdekel,tudom,hogy ti tökéletes,okos remek gazdik vagytok, de nem vagyok a kioktató elmétekre kíváncsi mert azok nem a kérdésemre válaszolnak.
2011. okt. 12. 15:16
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
Az a jó, h nem te döntöd el h ki válaszolhat és ki nem. Attól h te nem tartod vadászkutyának, az nem azt jelenti h nem vadászkutya, hanem azt h komolyan agyilag zokni vagy. Ja és anyádat küldözgesd el innen, te f@sszopó!
2011. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Little Red, te reménytelen vagy és még primitív is...épp az előbb írtam le....áh,felesleges magyaráznom,buta vagy és kész.
2011. okt. 12. 15:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!