Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám gondja?

Mi lehet a kutyám gondja?

Figyelt kérdés
Ma reggel a kutyám teljesen jól volt. Ugatott,semmi baja nem volt. Dél előtt olyan kedvetlennek tünt de megetettem hiszen azt hittem éhes.Meg is ette a kajáját és még nagyon sokat is ivott.De azóta is olyan szomorúnak tűnik,reszket,csak ül és nem csinál semmit.Felhívtam az állatorvost és azt mondta nem tudja mikor tud jönni...lehet nem is jön. Szerintetek mi lehet a kutyám baja?:S
2011. okt. 13. 16:13
 1/4 Akiteki ***** válasza:
Az a baja, hogy nem jön az állatorvos. Vidd el egy másikhoz.
2011. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk állatorvosok...nincs másik állatorvos a közelben? Egyébként a sok víz ivás lehet cukorbetegség jele is:/
2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Meg a láz jele. Nagyobb az esélye lázasnak lenni, mint cukorbetegnek. Hogy mitől lázas, azt innen senki sem fogja tudni.
2011. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Lehet hogy a kutyádnak lelki problémái vannak és így jön rajta ki! Persze nagyobb az eséje hogy inkább valami betegség is közrejátszik! Az állatorvos ajánlom sok pihenést a kutyusnak és szerintem ha nem alszik vedd az öledbe, beszélj hozzá, nyugtatgasd!

2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!